https://moyagazeta.com/

“За ” і “проти” торгівлі у стометрівці від депутатів та підприємців

 

Питання про те,аби надати змогу підприємцям продовжувати на тому ж місці здійснювати свою торгівельну діяльність до 01 квітня 2011 року було останнім. Депутати перед розглядом питання оголосили перерву, передбачену регламентом. Проте, вчасно зібратися на другу частину пленарного засідання не вдалося: несподіванно прихильники та послідовники леді Ю оголосили про засідання фракції.

Після початку другої частини усі сторони конфлікту: і заступник міського голови Ірина Ковальчук, і власне голова Сергій Мельник, а також представники підприємців, що колись торгували на «стометрівці» та тих, хто не має наміру полишати обжите місце, а також Василь Ваків, директор Хмельницької філії АБ “Брокбізнесбанк”, водночас – депутат Хмельинцької обласної ради , навели свої «за» та «проти» існування тимчасового сектору ринку.

 

Наталія Руда,виступаючи перед обранцями у якості представника підприємців, що наразі мають поступитися місцем торгівлі, вимагала зняти з порядку денного рішення, оскільки, за її словами,питання наразі не вирішено. Вимога підприємців – проведення громадських слухань щодо доцільності розташування торгових рядів по вулиці Проскурівського підпілля. Від міського голови ж вимагають розглянути їх звернення, що були подані раніше – у грудні минулого року та новорічні .

 

 

У свою чергу підприємці, які зважилися перейти рік тому до торгового центру “Пассаж”, зауважили, що у випадку, якщо їх колегам з вулиці Проскурівського підпілля будуть надані якісь переваги, то вони вимагатимуть повернення своїх робочих місць у алейці. Майже всі депутати, що виступали, висловилися проти того, аби підприємці і далі замали вулицю Проскурівського підпілля для розміщення торгових рядів. Отже, пункт рішення, яким передбачалося дозволити торгівлю в алейці іще на квартал, більшістю голосів було відхилено. Зараз підприємці оголосили безстрокову акцію протесту на головному майдані обласного центру, розбивши палатки.