https://moyagazeta.com/

Ще два життя забрала вода на Хмельниччині

Так до рятувальників міста Славута надійшло повідомлення від чергового міського відділу міліції проте, що. о 14:50 в річці Утка, що в місті Славута у було знайдено тіло невідомої жінки без ознак насильницької смерті. Тіло загиблої направлено на судово-медичну експертизу в місто Нетішин.

Як повідомив Старший інспектор Центру пропаганди Управління МНС у Хмельницькій області Олексій Черкасов, цього ж дня о 21:23 в річці Понорка що в місті Ізяслав виявлено тіло чоловіка (особу не встановлено). Тіло загиблого направлено на судово-медичну експертизу в місто Шепетіва.

Шановні громадяни! Не лізьте у воду в незнайомому для вас місці, уникайте води із швидкою течією, не заходьте у воду напідпитку, ніколи не плавайте наодинці, особливо якщо не впевнені у своїх силах; купаючись на “дикому пляжі” чи у незнайомому місці – не пірнайте з берега, гірки, дерева; у воду слід входити неспішно, обережно пробуючи дно ногою; купатися безпечно краще там, де є рятувальні служби; особливо слідкуйте за дітьми: їхня поведінка у воді не передбачувана!