23 жовтня 2018 року о 10.00 розпочнеться прес-конференція для регіональних засобів масової інформації

 Під час прес-конференції будуть обговорюватися основні етапи становлення, сучасний стан та плани з наближення принципів, на яких діє система гарантування вкладів фізичних осіб, до стандартів ЄС.

Захід відбудеться в Royal Olympic Hotel за адресою: вул.Госпітальна, 12-д, м.Київ

Участь у заході візьмуть:

• Андрій Оленчик, заступник директора розпорядника ФГВФО;
• Людмила Шапран, провідний фахівець відділу зв’язків з громадськістю та фінансової просвіти Фонду гарантування вкладів фізичних осіб;
• Олеся Шніцер, провідний професіонал відділу зв’язків з громадськістю та фінансової просвіти Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

 

***

У вересні 2018 року Фонду гарантування вкладів фізичних осіб виповнилося 20 років. Фонд, який був заснований задля захисту прав та законних інтересів вкладників банків став першим інститутом страхування депозитів на пострадянському просторі.
За 20 років свого існування Фонд, як уособлення системи гарантування вкладів фізичних осіб в Україні, пережив численні випробування, серед яких світова фінансова криза 2008-2009 років та криза банківського сектору 2014-2017 років.
За час свого існування Фонд виплатив вкладникам 115 ліквідованих банків понад 93 млрд грн гарантованого відшкодування за вкладами. Загалом свої заощадження у межах гарантованої суми повернули майже 2 млн осіб.
Фондом з нуля створено електронну систему продажу активів банків, розроблено Автоматизовану систему виплат, посилено норми захисту прав вкладників.
Зараз Фонд гарантування поставив перед собою нові, амбітні цілі – наближення принципів вітчизняної системи гарантування до стандартів Директив ЄС.