https://moyagazeta.com/

Чим корисна аквааеробіка, або життя без руху неможливе! (ВІДЕО)

 За знаком Зодіаку я – Риби. Дуже люблю воду, але, як не дивно, плавати зовсім не вміла! На різних сайтах мені часто траплялися статті про аквааеробіку. Зацікавившись цим видом спорту, я знайшла телефон СВ і, зателефонувавши туди, дізналася, що вміння плавати для занять є необов’язковим, оскільки вправи виконуються у спеціальних поясах, які цілком можуть утримати людину на воді. Наступного дня я вирушила до басейну…

Займаючись аквааеробікою, можна отримати багато позитивних моментів та завжди бути у відмінній формі. Найголовнішим плюсом є те, що вправи у воді приносять величезне задоволення! На роботі цілими днями я сиджу біля комп’ютера, що не дуже добре позначається на поставі. У воді ж напруга з хребта знімається, і після занять у басейні спина зовсім перестає боліти! Також цей вид аеробіки рекомендується людям, котрі мають проблеми з суглобами і страждають на варикозне розширення вен. Тиск води поліпшує кровообіг, налагоджується відтік венозної крові.

Як відомо, вода чинить опір, який у декілька разів перевищує повітряний, тому м’язи отримують серйозне навантаження, навіть якщо рухаються менш інтенсивно, ніж під час тренувань на суші. Працюють при цьому усі групи м’язів. До того ж температура води у басейні значно нижча за температуру тіла, і це дозволяє спалювати додаткову кількість калорій. Під час занять у воді відбувається своєрідний гідромасаж, шкіра стає пружною і еластичною. Вважається, що аквааеробіка є одним з найкращих засобів боротьби із целюлітом. До речі, коли я відвідувала заняття АКВА, то познайомилася із інструкторами з плавання і через кілька індивідуальних занять навчилася плавати! Мої тренування почалися у наймілкішій частині басейну, але незабаром я стала почувати себе у воді абсолютно комфортно, вже не боялася знімати аквапояс і запливати на «глибоку доріжку».

Заняття аквааеробікою проводяться під музику, чарівна, постійно усміхнена тренерка, завжди знаходиться біля бортику і показує рухи, які потрібно повторювати у воді. Тривалість тренування близько 50-60 хвилин. За цей час я дізналася про багато її різновидів: Aqua Jogging – біг у воді; Aqua Gym – силове тренування із використанням спеціального обладнання: плавучих гантелей, м’ячів, спеціальних гнучких паличок нудлс, що збільшують опір; Aqua Relaxation – вправи на розтягування і розслаблення; Aqua Cycle – вправи, які імітують техніку їзди на велосипеді; Aqua Box – урок з елементами боксу, карате та кікбоксингу. Для майбутніх матусь у СВ проводяться спеціальні тренування для вагітних, типу клубу «АКВА МАМА», адже у воді до мінімуму знижується ризик отримати травму.

Раджу всім жінкам спробувати тренування у воді – можливо, для когось вони стануть тим спортом, що підходить саме вам!

Людмила Лунина