https://moyagazeta.com/

Де завтра у Хмельницькому не буде електрики та води?

В зв’язку із проведенням ремонтних робіт (заміна засувки) 25 квітня з 9.00 до 14.00 буде відсутнє холодне водопостачання будинків на вулицях: Соборній (від вул. Проскурівського підпілля до вул. Гагаріна), Гагаріна (від вул. Кам’янецької до вул. Грушевського), Театральній (від вул. Соборної до вул. Кам’янецької), Червоноармійській.

У зв’язку із відключенням повітряної лінії для проведення ремонтно-профілактичних робіт 25 квітня з 11.00 до 13.00 буде відсутня електроенергія на вулицях: Зеньковського, Раєвського, Струмковій та у провулку Зеньковського.
Цього ж дня з 13.00 до 17.00 в зв’язку із необхідністю проведення ремонтно-профілактичних робіт на трансформаторній підстанції не буде світла на вулицях: Світанковій, Булаєнка, Ганжі та у провулку Ганжі.
В зв’язку із заміною електроопори 25 квітня з 9.00 до 17.00 буде призупинено електропостачання будинків на вулицях: Катіонівській, Роздільній, Кленовій, Львівське шосе, №№50-90 та у провулках Дружби, Катіонівському, Кленовому.

Адміністрація підприємства “Хмельницькводоканал” , та Хмельницький міський район електромереж сподіваються на розуміння і просять вибачення за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.