https://moyagazeta.com/

Дні молоді Хмельницької Студреспубліки на березі сакральної річки Південний Буг

Як не дивно саме в цей день громада язичників святкує Купайла – день молоді. Найвище та найвибуяліше свято, яким закінчується літній сонячний цикл календарних дохристиянських свят. У цьому році сакральна річка Південний Буг з’єднає два берега та об’єднає свята молоді (23 червня) та офіційний (24 червня).

Протягом мультифестивалю планується виховання молоді у національному дусі. Страйкбол за сценарієм буде моделювати боротьбу вояків УПА та Червоної армії. Кожного вечора буде проходити конкурс патріотичної пісні, а на завершення дня – перегляд чемпіонату Європи. Родзинкою цьогорічного проекту є вибори студентського виконкому та мера, де кожен урядовець за допомогою інструментарія організаційно-діяльнісної гри повинен продемонструвати дієвість власного соціально-економічного проекту. Мера будуть обирати, як людину дієву, котра справді зможе зробити реформи потрібні суспільству.

Національно-патріотичний фотоквест та флешмоб, тренінги від виконавчих та бізнес-структур будуть чекати молодь міста Хмельницького та України. А все завершиться козацькими розвагами – молодіжною дискотекою та спортивними іграми. Організаторами молодіжного дійства виступила Хмельницька молодіжна громадська організація «Студентська республіка» за підтримки Хмельницького міського будинку культури, Хмельницького міського управління молоді та спорту та Хмельницького комунального підприємства із зеленого будівництва і благоустрою міста. Приєднуйтесь до мультифестивалю шановне панство. Козак Еней (Миколай Атаманюк) буде чекати вісточки за телефон +380965723571 задля пригод на молодіжній події року.

Як співається у рядках національного гімну: «Душу й тіло ми положим за нашу свободу: І — покажем, що ми, браття, козацького роду!». Приходьте та продемонструйте, як козаки День молоді святкують…