https://moyagazeta.com/

Хмельничанка написала найкраще есе в Україні

Перше місце у темі «Шляхи подолання економічної кризи у світі» виборола студентка Університету економіки і підприємництва, голова студентського наукового товариства «СОНАТА» та активістка незалежного дівочого руху «Нова Етика» Олександра Черноусова. Тепер вона матиме можливість безкоштовно скласти іспит на Міжнародний сертифікат з фінансової англійської (International Certificate of Financial English), пройти практику в провідних фінансових та аудиторських компаніях України, а також взяти участь в одному технічному семінарі АССА.

Есе хмельничанки привернуло увагу організаторів конкурсу і буде опубліковане в офіційних видання Представництва Асоціації присяжних сертифікованих бухгалтерів в Україні.

В подальшому Олександра й надалі буде приймати активну участь у діяльності організації «Нова Етика», а також планує піднести студентське наукове товариство «СОНАТА» на якісно новий рівень, зареєструвавши його як обласну молодіжну наукову організацію.
Девізом життя Олександри є рядки: “У тебе будуть успіхи та невдачі, піднесення та падіння, захоплення неосяжним та розчарування з осягнутого. Ти ніколи не зазнавайся успіхом і не падай у відчай від невдачі, а все пробивайся вперед. Думай про велике, а починай з малого…”
 

Автор: Маргаріта ЦЕСЛЯК