https://moyagazeta.com/

Спортивне свято на Хмельниччині присвячене 11-й річниці утворення Держдепартаменту України

Цього разу спортивне дійство було приурочено 11-й річниці утворення Державного департаменту України з питань виконання покарань.

У змаганнях приймало участь девять команд Державної кримінально-виконавчої служби Хмельниччини – (виправні колонії: Ізяславська № 31, Замкова №58, Райківецька №78, Шепетівська №98, Хмельницька №121, Хмельницький слідчий ізолятор, команди кримінально-виконавчої інспекції, управління Державного департаменту України з питань виконання покарань у Хмельницькій області та Хмельницького училища підвищення кваліфікації та перепідготовки працівників ДКВС), загалом більше 70-ти учасників.

Спортивне свято відбулося 10 квітня поточного року. На змагання з настільного тенісу та гри у шахи спортсмени зїхались на базу Шепетівської виправної колонії №98, а з прикладної стрільби до Ізяславської виправної колонії №31.

Запекла спортивна боротьба тривала протягом цілого дня. Команди-учасники змагань зі всіх видів спорту боролися за призові місця, адже підсумкові місця з шахів, настільного тенісу та прикладної стрільби входять до комплексного заліку „Динаміади 2009” між установами, заключна частина якої включатиме змагання з волейболу, гирьового спорту, легкоатлетичного кросу та  міні-футболу та традиційно відбудеться в липні-серпні поточного року присвячена 18-й річниці Незалежності України.

Зі всіх видів спорту переможці у командному заліку за зайняті призові місця були нагороджені організаторами змагань дипломами, а також кубками. Цінними ж подарунками була нагороджена Шепетівська ВК (№98), спортсмени якої зі всіх видів спорту посіли перші місця в командному заліку.

 

На урочистій церемонії закриття змагань начальник управління генерал-майор внутрішньої служби Тимофій Володимирович Якимчук подякував командам за гарну підготовку спортсменів до змагань та відмітив, рівень фізичної підготовки персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України відіграє надзвичайно важливу роль у виконанні складних завдань, які щодня постають перед співробітниками, а тому сьогоднішні змагання є добрим стимулом для фізичного самовдосконалення, виховання командного духу та уміння ефективно взаємодіяти.

        Результати змагань по видам спорту „Динаміади-2009”   Вид змагань теніс шахи стрільба   Назва органу установи     ЗАЙНЯТЕ МІСЦЕ ВК№31 4 ІІІ 7 ВК№58 5 4 4 ВК№78 6 ІІ 5 ВК№98 І І І ВК№121 9 9 6 СІЗО ІІ 5 8 КВІ 7 7 ІІІ училище 8 8 9 Управління ІІІ 6 ІІ

 

Автор: Інспектор сектору по роботі з особовим складом УДДУ ПВП у Хмельницькій області старший лейтенант внутрішньої служби Р.М. Бузиль