https://moyagazeta.com/

Хмельничанки – одні з переможниць програми «Перший крок до успіху»

Програма «Перший крок до успіху» започаткована у 2006 році Українським жіночим фондом, Українським освітнім центром реформ, Фондом «Здоров’я жінки і планування сім’ї», а також благодійними фондами «Приятелі дітей – Україна» та «Приятелі дітей – США». Метою програми є підвищення активної життєвої позиції дівчат.

У цьому році переможницями програми стали 50 дівчат з великих міст та невеличких сіл різних куточків України. Серед них і наші хмельничанки, активістка жіночої молодіжної організації «Нова Етика» – Маргаріта Цесляк та учениця Українського фізико-математичного ліцеї при Київському Національному Університеті імені Т.Г.Шевченка – Дарина Гладун.

Програма дводенної зустрічі включала в себе тренінги з провідними тренерами України, благодійний обід з успішними жінками-політиками, дипломатами, бізнесменами, зірками телебачення, а також екскурсію до Верховної ради.

Серед відомих жінок, що взяли участь у заході були: Мелені Вервір, спеціальний посол США з глобальних жіночих питань; Лариса Мудрак, член Нацради з питань телебачення і радіомовлення; Тетяна Піскарьова – співачка, заслужена артистка України; Анжеліка Рудницька – співачка, телеведуча; Наталія Сумська, народна артистка України, акторка та телеведуча та інші. Зустріч у форматі ток-шоу проводив телеведучій та журналіст Данило Яневський.

«Напевне, найважливішим у цьому конкурсі є те, що він є не просто дводенною зустріччю з відомими жінками, тренерами тощо, а те, що ця програма і Український жіночий фонд надають дівчатам реальну можливість реалізувати власні ідеї. Адже фонд здійснює фінансування цих ідей, представлених у проектах. І тому, незабаром можна буде очікувати нових цікавих заходів і від нашої організації за підтримки Українського жіночого фонду», – поділилась враженнями переможниця програми Маргаріта.

Молодіжний портал