https://moyagazeta.com/

Хмельниччина на 100% виконала план весняної призовної кампанії

Загалом під час призовної кампанії “Весна-2011” з Хмельницької області було заплановано призвати і призвано 970 юнаків. З них 730 чоловік проходитимуть строкову службу в Збройних Силах України (415 – Сухопутні війська, 182 – Повітряні Сили, 51 – Військово-Морські Сили, 82 – частини центрального підпорядкування Генерального штабу ЗС України), 200 – у Міністерстві внутрішніх справ України, ще 40 стануть новобранцями Державної служби спеціального транспорту.

Начальник відділу обліково-призовної роботи – заступник Хмельницького обласного військового комісара з призову підполковник Олег Попович, зокрема, зазначив, що юнаки з Хмельниччини проходитимуть службу як в межах області, так і в інших регіонах України – від Луганщини до Закарпаття і від Чернігівщини до АР Крим.

Характеризуючи загальну картину освітнього рівня сьогоднішніх призовників, майор Олег Попович зазначив, що порівняно з минулим – осіннім призовом, статистика приблизно така ж сама: близько 70% юнаків мають повну середню освіту, трохи більше 10% – хлопці з вищою освітою, решта – з дипломами про неповну середню.

Що стосується стану здоров’я призовників, то голова медичної комісії, яка проводить контрольний медичний огляд юнаків на обласному збірному пункті, лікар-терапевт Хмельницької обласної лікарні Людмила Мацишина зауважила, що в загальному він задовільний.

– Разом з тим, трапляються випадки захворювань сердечно-судинної і нервової систем, які не були виявлені лікарями під час попередніх медичних оглядів. В таких ситуаціях наш вердикт однозначний – “не придатний”, – констатує Людмила Дмитрівна.

Андрій АГЄЄВ.
РМЦ МО України.
Фото автора