https://moyagazeta.com/

Хмельницькі чиновники поцупили з бюджету 350 тисяч грн. ході спорудження памґятника жертвам Чорнобиля

Грубо порушуючи чинне законодавство та не гребуючи принципами моралі, двоє посадовців поцупили з державного бюджету понад 300 тисяч гривень.

У ході проведення оперативно-розшукових заходів правоохоронці виявили, що наразі вже колишній начальник управління капітального будівництва департаменту архітектури та земельних ресурсів виконавчого комітету Хмельницької міської ради при проведенні тендеру із спорудження в обласному центрі пам’ятника жертвам Чорнобильської катастрофи за кошти міського та обласного бюджетів допустив зловживання службовим становищем.
Зокрема, цей держслужбовець, будучи головою тендерного комітету, забезпечив перемогу в тендері житомирського підприємства, яке начебто мало досвід виконання відповідних робіт. Насправді ж такого досвіду підприємство не мало і не могло мати, бо основним видами його діяльності є медична та фармацевтична діяльність.

Сфальсифікованими виявилися документи виконаних робіт, у результаті чого були завищені витрати на будівництво пам’ятника. На підставі фіктивних актів приватному підприємству незаконно перераховано 350 тисяч гривень бюджетних коштів, чим спричинено тяжкі наслідки державним інтересам.

Прокуратурою міста Хмельницького порушено кримінальну справу проти чиновника міськвиконкому та директора приватного підприємства за ознаками злочинів, передбачених частиною 2 статті 364 „”Зловживання владою або службовим становищем” та частиною 2 статті 366 „Службове підроблення” Кримінального кодексу України.

За матеріалами управління податкової міліції  ДПС у Хмельницькій області