https://moyagazeta.com/

Хмельницькі тепловики готуються до нового опалювального сезону

Як повідомив заступник директора з виробництва КП “Хмельницьктеплокомуненерго” Володимир Ковбасюк: “Триває заміна пальників та системи автоматики у котельнях. В цю систему входить пуск котла з комп’ютера. Ми виключаємо людський фактор. Задаються параметри і система працює автоматично”.

Подібна техніка уже функціонує у 6 котельнях міста, цьогоріч з’явиться ще у дванадцяти. Автоматика не тільки полегшує роботу працівників, а й дозволяє економити газ, світло та збільшити вироблення тепла.

Замінюють комунальники і тепломережі. Одна бригада працює на вулиці Верхній Береговій, де були постійні проблеми з підтопленням.

Замінити труби, яким понад 30 років, на попередньо ізольовані, такі, що не пропускають вологу, тут планують 100 метрів тепломережі. Масштабні роботи розгорнули і на вулиці Соборній. Тут проклали 50 метрів нових труб. За кілька років тепловики планують замінити усю теплотрасу, що пролягає вздовж цієї вулиці.

Дискомфорту від ремонту на Соборній мешканці будинків, що обслуговує тепломережа, не відчувають. Тут продовжують подавати гарячу воду. Для проведення інших ремонтних робіт усі котельні підприємства почергово зупинятимуть на два тижні. З графіком можна ознайомитися на сайті КП “Хмельницьктеплокомуненерго” та міської ради. У серпні комунальники візьмуться за ремонт тепломережі на Озерній.

Словом, комунальники докладають усіх зусиль, аби взимку хмельничани почувалися комфортно. У свою чергу просять вчасно сплачувати за спожиті послуги.

Розрахуватися за послуги можна в оновленому сервісному центрі КП “Хмельницьктеплокомуненерго” та у п’яти його філіях.