https://moyagazeta.com/

Колегіально вирішили. Вирішуватимуть сесійно

Голови деяких комісій прибули пізніше, під час самого засідання.
Отже, присутні розглянули близько 70 питань порядку денного майбутньої 33 сесії Хмельницької міської ради (вона відбудеться 26 лютого), з яких 7 було внесено додатково. На сесії розглянуть питання про припинення існування Інспекції по контролю за благоустроєм та санітарним станом міста. Інспекція проіснувала 15 років. Завданнями, що виконував цей орган, раніше займалася Госпрозрахункова дільниця по санітарній очистці міста. Якщо депутати підтримають це рішення, то все повернеться до механізму 15-річної давнини. А функцію по контролю за розміщенням реклами, яка приносила 70 % доходів підрозділу, планується передати Управлінню архітектури та містобудування.

Також, якщо депутатський корпус дасть добро, то підприємці, які отримали місця для торгівлі на другому поверсі Центрального ринку замість залишених на «алейці», зможуть отримати пільги по ринковому збору на 4 місяці. Як сказала начальник управління торгівлі Валентина Москалюк, ця пропозиція викликана тим, що ті, хто отримав місця на першому поверсі, вже змогли відновити обсяги продажів, а «щасливці» на другому поверсі досі працюють у збиток.

Очікуються зміни і у складі міськвиконкому. Фракція «Наша Україна» планує відізвати кандидатуру Івана Гавчука, який до цього часу є керівником Хмельницької облдержадміністрації. Натомість пропонують обрати директора ТОВ «Класт». Скоріш за все, рішення про виключення прийматиметься таємним голосуванням. Зважаючи на посаду майбутнього виключеного із складу, трохи таємниць нашим депутатам, напевне, не завадить – все ж-таки допоки губернатор. Та й взагалі – жити ж в одному місті…

Якщо депкорпус вважатиме за необхідне, то, як сказав Володимир Швець, міська школа мистецтв отримає нову філію. Вона знаходитиметься у нежитловому приміщенні новозбудованого житлового будинку по вулиці Молодіжній, 2/3б площею 330,3.
Що ж стосується питання про вирішення конфлікту, що виник між підприємцями і адміністрацією «Бартерсервісу», то, якщо на те буде воля місцевих народних представників, створять комісію за участю представників усіх депутатських фракцій міськради, і вони намагатимуться врегулювати ситуацію.

Альона Хмельницька (Моя газета+)