https://moyagazeta.com/

КВН ЮІР 2012 пройшов у Хмельницькому

Все це робиться для залучення широкого загалу школярів до участі у роботі, спрямованій на запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму, прищеплення неповнолітнім поваги до професії працівника міліції, організації змістовного дозвілля школярів та молоді, виховання у них культурних та естетичних смаків, зміцнення дружніх зв’язків між командами КВН ЮІР.
В м. Хмельницькому розпочались змагання з сьомого лютого поточного року.
В конкурсі прийняли участь всі загальноосвітні школи м. Хмельницького, без винятку, при чому люті морози не стали ЮІРівцям на заваді. Сім днів тривали змагання, де було вибрано найкращих.
27 лютого в Палаці творчості дітей та юнацтва в міських фінальних змаганнях на сцені зустрілись, щоб продемонструвати свою майстерність, та й на інших подивитись, сім команд з міста, серед яких: СЗОШ № 15 «Енерджі», ЗОШ № 18 «Квадрат», СЗОШ № 24 «ДТП», СЗОШ № 28 «Радіо Зебра», Гімназія № 1 «Зебра», СЗОШ № 13 «Ель Комбі» та неодноразові переможці як міських так і обласних змагань СЗОШ № 14 «Фани ДАІ».
Загальна тема зустрічі – «Молоде покоління – за безпечний рух!». Учасників змагання привітав ветеран Державтоінспекції та керівник загонів ЮІР в Хмельницькій області, людина, яка все своє життя присвятила ЮІР(у) – Прохорчук Віталій Аврамович. Віталій Аврамович звернувся до дітей з напутніми словами і побажаннями успіху, адже тут не має переможених, тут всі переможці.
Після жеребкування, першими розпочали змагання команда СЗОШ № 24 «ДТП». Змагання тривало чотири години. Команди показали цікаві й захопливі номери. Це були гумористичні та сатиричні сценки про невдалих пішоходів, невмілих та зухвалих водіїв на «крутих» іномарках.
Яскраві костюми, переробки популярних пісень, частівки та запальні танці нікого в залі не залишили байдужими.
Гумористичне шоу завершилось врученням цінних подарунків та премій. Третє місце зайняла команда «Радіо Зебра» СЗОШ № 28, друге посіла команда «Енерджі» СЗОШ № 15, ну а перше місце здобула команда, яка вже третій рік підряд виборює першість, і ніяк не хоче поступитись суперникам, «Фани ДАІ» м. Хмельницького, яка прийме участь в обласному фінальному змаганні 23 березня в м. Хмельницькому та буде боротися за поїздку на зональні змагання Всеукраїнського конкурсу КВН ЮІР -2012.
Учасники змагань залишились задоволенні пам’ятними подарунками від Державтоінспекції та грамотами, які вручив керівникам команд, голова комісії, старший інспектор з профілактичної роботи ВДАІ м. Хмельницького капітан міліції Прокопенко Андрій Миколайович.

Ст. інспектор ВКЗ та профілактичної роботи УДАІ УМВС України
в Хмельницькій області  ст. л-нт міліції Свідерська С.М.