https://moyagazeta.com/

Л. Черевченко: оцінка відкритості Хмельницької міської ради не є об'єктивною

«Аналізуючи надані відповіді згідно із критеріями дослідження вважаю, що оцінка відкритості Хмельницької міської ради та кількість балів, визначених організаторами, по відношенню до міста Хмельницького не є об’єктивними. Не хочу думати, що цей результат носить елемент упередженості. Можливо, тут відіграла роль недостатня професійність, тих, хто підраховував бали. Припускаю також, що організатори з тих чи інших причин могли не отримати частину надісланих нами відповідей. Хоч відповіді надсилались і поштою, і на електронну адресу запитувачів», – зазначає Людмила Черевченко.

Також вона запевнила, що на усі 5 запитів відповіді надані вчасно, у визначений Законом України “Про доступ до публічної інформації” п’ятиденний термін, та по суті. «Тобто бали, у відповідності до застосованих організаторами моніторингу критеріїв оцінювання, не могли бути нижче 3. Та й то лише за ті відповіді, які запитувачі оцінили як неповні. Хоч всі 5 відповідей надані в повному обсязі», – вважає керуюча справами.

Нагадаємо, що у зазначеному рейтингу Хмельницька міська рада посіла останнє місце, набравши лише 1,6 балів. Цей результат став найгіршим серед міст і областей України, де проводилися дослідження.