https://moyagazeta.com/

Менеджер гурту «Океан Ельзи» пояснила, чому охорона не пустила візочників на концерт

 Концерт відбувся вчора, 25 вересня на стадіоні «Поділля», та зібрав багатотисячну аудиторію. Візочників, які часто дивляться концерт безкоштовно, не пустила охорона. За словами менеджера гурту, безкоштовні запрошення на концерт є, однак за ними треба звертатись заздалегідь, повідомляє Хмельницький з посиланням на Всім.

«14 людей-інвалідів попросилися пустити їх на концерт, але охорона заявила, що без квитків нікого не пустить. Вони сказали, що на концерт нема пільгових категорій. Ті розмістилися біля бокового входу у стадіон, але все, що вони змогли побачили, це екран з рекламою Нової пошти. Хоча раніше таких людей пускали всюди безкоштовно, нещодавно вони біля самої сцени дивились виступ «95 кварталу». За 5 пісень до завершення на стадіон пустили абсолютно всіх, то чому цих людей не могли пропустити відразу, місця було більш ніж достатньо», – розповіла хмельничанка Юлія Кучер.
Дану інформацію підтвердив і один із візочників Віктор. Він каже, що починаючи з літа, мешканці міста з обмеженими можливостями мали змогу безкоштовно потрапити на будь-який захід, будь то футбол, чи концерт у філармонії. На концерті «Океана Ельзи» він вперше побачив таку неповагу до них.

«Раніше у нас не було проблем, щоб потрапити на футбол чи концерт у філармонії або театрі Старицького. Я розумію, що вони не зобов’язані нас пускати, але раніше всі ж пускали. А так ми мусили просидіти весь вечір у куточку і нічого не бачили, окрім реклами. Охорона сказала, що нас там затоптали би. Але ми бачили потім відео, що біля сцени було досить вільно і на майданчику за воротами теж», – жаліється пан Віктор.
У соцзахисті розповіли, що подібних пільг для людей з обмеженими можливостями не передбачено, а безкоштовний вхід організатори можуть робити тільки за власним бажанням.

«Якщо хтось приїжджає до нас, то вони можуть за власним бажанням виділяти квитки на інвалідів, малозахищених, дітей-сиріт. Тоді є угода або ж усна домовленість. Але вони не зобов’язані, все залежить від організаторів дійства», – каже начальник управління соцзахисту Хмельницької міськради Словян Воронецький.
Натомість менеджери гурту шоковані такою ситуацією. Вони заявили, що у них є окремий менеджер, що займається пільговими категоріями, та що у них раніше не виникало проблеми з тим, що когось не пустили на концерт.

«Вперше за багато років концертних турів Україною отримали такий відгук. Вже протягом тривалого часу за домовленістю з організатором концертів «Океан Ельзи» в турі є їх окремий менеджер, який займається перед кожним концертом питаннями безкоштовних запрошень для пільгових категорій глядачів. Інколи це декілька сотень людей. Цього разу теж були учасники АТО. Для того, щоб потрапити на концерт, потрібно було за декілька днів зв’язатись з нами, а цього не було зроблено. Люди кажуть, що ъх не пустив охоронець, але він і не має таких повноважень, він мав покликати відповідальних осіб», – коментує ситуацію менеджер гурту «Океан Ельзи» Вікторія Хоменко. http://khmelnytsky.com.ua/