https://moyagazeta.com/

Міліціонери та енергетики об`єднали зусилля в боротьбі з крадіями

Якщо раніше зловмисники здебільшого викрадали кабелі з недіючих ліній, то сьогодні вони уже зазіхнули і на інші комплектуючі, до того ж з діючих ліній, навіть не замислюючись над наслідками своїх злочинних дій. Викрадаючи з електроопор металеві деталі, крадії здають їх на металобрухт буквально за копійки, в той час коли вартість відновлювальних робіт та збитки, спричинені в результаті крадіжки, складають мільйони гривень.

За минулий рік по області з електроопор викрадено 74 металеві деталі загальною вагою понад 14 тон. На жаль, такі крадіжки, зазвичай, виявляють не одразу, що робить неможливим затримання злочинців по «гарячих слідах» і значно ускладнює процес розкриття злочину. У зв‘язку з цим в обласному управлінні міліції провели нараду, на яку запросили директора Хмельницьких магістральних електромереж Миколу Адамовича Мусіюка. У ході активного обговорення існуючих проблем правоохоронці запропонували енергетикам декілька дієвих способів їх розв‘язання. Зокрема, щоб зменшити проміжок часу між моментом вчинення крадіжки та її виявленням, міліціонери запропонували встановити камери відеоспостереження на опорах і вивести їх на централізований пункт спостереження. Крім того, правоохоронці та енергетики запланувати провести низку спільних рейдів по виявленню розкрадачів.

Звертаємося до усіх небайдужих громадян: давайте разом боротися з розкрадачами. Адже через їхнє злочинне стремління до легкої наживи будь-якої миті без електроенергії можуть залишитися не те що окремі населенні пункти, а й цілі регіони, на території яких мешкаємо і ми з вами.

У випадку виявлення вами фактів розкрадання комплектуючих деталей ліній електропередач, трансформаторів, іншого електрообладнання, необхідно негайно дзвонити за телефоном (0382) 67-06-76 або 102.

ІННА ГЛЕГА