https://moyagazeta.com/

Діє виставка картин на приз імені Катерини Білокур

Мабуть жоден живописець не любив квіти так, як любила їх вона. Ці гордовиті царівни були для неї усім – душею, світом, ніби сама вона злилася з ними в єдину сутність. Можливо тому ніколи не зривала і нікому не дозволяла при ній зривати жодної квітки.

Ще півстоліття тому на міжнародній виставці у Парижі знаменитий Пабло Пікассо, побачивши роботи нашої співвітчизниці, назвав її геніальною і додав: “Якби у нас була такого рівня майстерності художниця, ми змусили б про неї говорити весь світ”.

Щороку у перші грудневі дні на вшанування видатної української художниці управлінням у справах сім’ї та молоді міської ради спільно з МЦ “Родинний дім” та міською спілкою народних митців проводиться виставка її пам’яті. Метою заходу його організатори бачать популяризацію життя та творчості славетної художниці, виховання поваги до духовного спадку свого народу, любові до рідної землі.
Цьогорічна експозиція виставці складається з близько 60 робіт 32-х самодіяльних жінок-художниць із міста Хмельницького, а також Шепетівського та Старокостянтинівського районів нашої області. Глядачам було представлено театралізоване дійство про життя Катерини Білокур у виконанні студентів Анастасії Кавковської та Дениса Горобця та музичне привітання лауреата Всеукраїнських конкурсів, бандуристки Катерини Ясенчук.

Начальник управління у справах сім’ї та молоді Тетяна Власюк нагородила учасниць виставки відзнаками управління із вручила цінні подарунки.

Виставка діє щоденно з 1 до 11 грудня 2008 року в приміщенні міського центру “Родинний дім” (вул. Соборна, 16). Вхід вільний.
Гостинно запрошуємо всіх хмельничан та гостей міста долучитись до прекрасного світу мистецтва!
 

Автор: УВІП