https://moyagazeta.com/

Міський голова відповідав на телефонні звернення хмельничан

Дозвонювачі порушували різноманітні питання, які стосувалися житлово-комунальної сфери, земельних відносин, несанкціонованої стихійної торгівлі тощо.

Першим на телефонну лінію додзвонився хмельничанин, який мешкає по проспекту Миру. Чоловік скаржився на сусідство із станцією технічного обслуговування транспорту. За його словами, це спричиняє високу загазованість повітря. Також чоловік поскаржився на відсутність контейнерів для сміття та попросив провести обрізку тополь. Сергій Іванович пообіцяв розібратися із ситуацією зі станцією техобслуговування, до нового року встановити сміттєві контейнери, а навесні провести обрізку дерев.

Мешканка мікрорайону Дубове скаржилася на сміття, яке люди виносять та складають на тротуари.
“Це питання особистого ставлення до порядку в місті. Ми проводимо відповідну роботу, застосовуємо штрафні санкції, плануємо комісійно обстежити територію та встановити, де можливо, контейнерні майданчики”, – сказав міський очільник.
Ще одна хмельничанка, яка мешкає на вулиці Інститутській повідомила, що вже два тижні батареї в квартирі ледь теплі. Сергій Іванович доручив тепловикам терміново виїхати на місце і перевірити ситуацію. Протягом години було повідомлено, що в квартирі хмельничанки температура повітря становить + 22 градуси за Цельсієм, а цей показник відповідає санітарно-гігієнічним нормам.
Жінка, яка проживає на вулиці Зарічанській цікавилася, коли на відрізку від вулиці Зарічанської до проспекту Миру буде відновлено тротуар та скаржилася на стихійну автостоянку.

Мешканець будинку, що на вулиці Гагаріна переймався стихійною торгівлею, яка виникає щоранку на перехресті вулиць Гагаріна, Кам’янецької та провулку Маяковського. На що міський голова повідомив, що на ринку “Ранковому” облаштовано 100 додаткових місць для проведення торгівлі і закликав громадськість міста допомагати у боротьбі із стихійною торгівлею, адже міська влада проводить роз’яснювальну роботу із такими продавцями.

Інвалід дитинства по зору, який проживає на вулиці Проскурівського підпілля просив розібратися в ситуації із курортно-санаторним оздоровленням. Ще один інвалід ІІ групи цікавився можливістю встановлення газової плити.
Загалом, хмельничани порушували питання перерахунку пенсій, розрахунку тарифів на сплату за утримання прибудинкових територій, ремонту доріг тощо.

За підсумками прямої телефонної лінії міський голова протокольно доручив керівникам відповідних виконавчих органів міської ради розібратись в кожній ситуації, з якою звертались хмельничани, та вжити всі можливі заходи для розв’язання питань. Виконання доручень перебуває на постійному контролі керівництва міста.

Під час традиційного спілкування з представниками засобів масової інформації було порушено питання, які стосуються конкурсу перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у м. Хмельницькому, який відбудеться у лютому 2012 року. Сергій Іванович наголосив, що особливий акцент міська влада робить на збільшенні кількості великогабаритних автобусів на маршрутах і за п’ять років кількість так званих “бусів” на маршрутах міста зменшилася на 200 одиниць. Особливу увагу присутні приділили тарифам за житлово-комунальні послуги. Міський очільник повідомив, що в Хмельницькому найнижча вартість гігакалорії тепла серед обласних центрів України та й самі тарифи на комунальні послуги одні з найнижчих.

Автор: УВІП