https://moyagazeta.com/

На Хмельниччині розпочинається кампанія з побудови жіночого політичного лобі

 Для створення громадянської платформи, яка допоможе збільшити представництво жінок на всіх рівнях прийняття рішень, в Хмельницькій області свої зусилля об’єднають Всеукраїнська громадська організація «Жіночий консорціум України та Хмельницька обласна ГО Подільський центр «Гендерна рада» спільно з політичними партіями.

На прес-конференції також буде представлено результати нещодавнього дослідження громадської думки з питань політичної участі жінок. Мета дослідження – з’ясування думок чоловіків і жінок різних регіонів України щодо основних перешкод, з якими стикаються жінки на політичній арені. Результати дослідження дозволять спланувати ефективну інформаційну кампанію зі створення середовища, у якому жінки мали б рівні можливості для участі у процесах прийняття рішень на найвищих рівнях.

«Не менше ніж 30-відсоткове представництво жінок у владі є міжнародним зобов’язанням України, – говорить регіональна координаторка проекту Тетяна Баєва

 

 

. – Крім сприяння рівноправній участі жінок і чоловіків у прийнятті політичних рішень, це є необхідною умовою сталого розвитку суспільства».

Цікавими та динамічними були обговорення учасниць заходу щодо сучасної ролі жінки-політика, стратегії подальшої роботи Клубу жінок політиків, роботи з молоддю та інше.

В роботі прес-конференції взяли участь: депутатки обласної ради Ящук Інна, Зеленко Тетяна, Ходакова Світлана голова Вінницької ГО «Відкрите суспільство», конкурсантки проекту ПУЛ жінок, студентки Педагогічної академії, представники влади та громадського сектору.

Проект «Побудова жіночого політичного лобі в Україні», впроваджується за підтримки Фонду Демократії ООН – The United Nations Democracy Fund.

Викличним завданням Проекту є створення громадянської платформи, яка всебічно підтримує збільшення представництва жінок на всіх рівнях прийняття рішень.

Робота проводиться в трьох основних напрямках:

1. Налагодження діалогу із політичними партіями стосовно їх підтримки жінок-кандидаток;

2. Посилення спроможності жінок брати участь у виборчих процесах;

3. Формування розуміння в громадах важливості розширеної участі жінок в політиці.

Базою лобістської платформи є організації Національної Мережі «Жіночий консорціум України», які просувають ідеї рівних прав та можливостей чоловіків та жінок в Україні.

http://www.womeninpolitics.org.ua/ https://www.facebook.com/WCUnetwork/?ref=settings https://www.facebook.com/groups/politicalwomen/

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся:

_______

Моб. Тел. 067 30 32 022 (Тетяна Баєва)