https://moyagazeta.com/

На Хмельниччині рятувальники МНС нагадали відпочиваючим про безпеку на воді

На вулиці спека і люди масово тягнуться до водойм. І поки відпочиваючі насолоджуються купанням у річці, співробітники МНС курсують на рятувальному катері біля берега та нагадують відпочиваючим про правила безпеки поводження на воді.

Під час таких рейдів, окрім звукових попереджень рятувальники розповсюджували серед дітей та дорослих листівки та пам’ятки, в яких доступно розписано про те, чого не слід робити коли знаходишся у річці. Як виявилось деякі батьки добряче навчили своїх дітей елементарним правилам, які можуть зберегти їхнє життя. Але нажаль не всі люди з усвідомлюють, що не виконання цих правил може призвести до каліцтва або навіть загибелі.

Ось наприклад, декілька днів тому на Південному Бузі стався нещасний випадок, через власну халатність із життям попрощався дорослий чоловік. Також під воду ледь не затягнуло молоду дівчину яка побившись об заклад із друзями, почала перепливати річку. Сил вистачило лише до середини дистанції і вона почала тонути. Пощастило що її побачили та врятували двоє молодиків.

МНС вкотре нагадує, приймати водні процедури слід лише у спеціально обладнаних місцях, не пірнайте, не бешкетуйте на воді, навіть якщо ви впевненні у своїх силах не запливати за буї. Пам’ятайте – ваша безпека, у ваших руках!