https://moyagazeta.com/

На Хмельниччині стартував другий етап Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»

Який відкриває перед громадами нові перспективи, усвідомлення колективної сили і спільних дій, можливість отримувати додаткові ресурси для власного розвитку і, зрештою, можливість покращувати своє життя і творити майбутнє.

Діяльність другого етапу проекту розпочато проведенням регіонального семінару, який відбувся за участі заступника голови облдержадміністрації Леоніда Гураля, голови обласної ради Миколи Дерикота, заступника начальника управління Департаменту забезпечення взаємодії з Верховною Радою України та регіонами Секретаріату Кабінету Міністрів України Тетяни Матійчук та Міжнародного менеджера Проекту Джейсінга Саха.

Під час заходу учасники підбили підсумки реалізації попередньої фази Проекту, окреслили план дій на 2011 рік та на подальшу перспективу, презентували умови співпраці з районами, а також оголосили про початок конкурсного відбору районів на участь у проекті.
Важливість даного проекту відзначив заступник голови ОДА Леонід Гураль. «У всіх нас – і у влади, і у громад, і у наших міжнародних партнерів – одна мета: покращити життя людей і, разом з тим, дати реальну можливість громадам не на словах, а на ділі, реалізовувати свої плани і мрії, втілювати ініціативу у конкретні добрі справи. Обласна державна адміністрація підтримає та всіляко сприятиме реалізації проекту на теренах області», – зазначив у своєму вітальному слові Леонід Андрійович.

Нагадаємо, що МРГ-2 є продовженням успішного першого етапу Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» ,який в Хмельницькій області тривав з грудня 2007 по червень 2011 року. За цей час Проект допоміг більше 1100 сільським громадам покращити умови проживання, відновити роботу ряду соціальних об’єктів (шкіл, дитячих садків), придбати шкільні автобуси, відремонтувати обладнання в соціальних установах, впровадити енергозберігаючі технології, провести ремонт водогонів, каналізації тощо.

Очікується, що новий етап Проекту буде ще успішнішим. Адже набутий досвід буде і для влади, і для громад серйозним підґрунтям для продовження співпраці задля комплексного розвитку регіону.

Прес-служба ОДА