https://moyagazeta.com/

На Хмельниччині відбулися навчання медпрацівників силових відомств

Змаганням передував тривалий підготовчий період: медичні працівники вчилися надавати екстрену меддопомогу потерпілим у надзвичайних ситуаціях з допомогою тренажера «Фантом-2». Особовий склад підрозділів внутрішніх справ також відпрацьовував навички надання першої медичної допомоги та переглядав кінофільм з однойменною назвою.

За словами представника Управління медичного забезпечення та реабілітації МВС України, який спостерігав за змаганнями, усі учасники змагань діяли чітко, злагоджено та заслуговують високої оцінки.

Навчання розпочались збором по тривозі з фіксуванням часу прибуття до місця дислокації. Згідно плану-сценарію, автобус, що перевозив військовослужбовців внутрішніх військ, потрапив у ДТП. Першим на місце події прибув автомобіль ДПС ДАІ. Далі, за викликом, швидка та спецавтомобіль МНС.

Працівники цих служб з допомогою спецобладнання відкрили автобус та надавали невідкладну медичну допомогу потерпілим. Лікарі медичної бригади лікарні з поліклінікою УМВС сортували потерпілих за важкістю отриманих ушкоджень та черговістю надання меддопомоги. Медичні працівники ВЧ-3053, бригади «швидкої допомоги», МНС та ДАІ спільно надавали першу медичну допомогу, допомагали переносити уражених та доправляли потерпілих спеціально обладнаним медичним транспортом у лікувальні заклади обласного центру.

Кожен учасник цього видовищного заходу у подарунок отримав «Довідник долікарської допомоги» зручного формату.

ЮЛІЯ ГРИНЬ