https://moyagazeta.com/

На Хмельниччині відбувся огляд аварійно-рятувальних автомобілів МНС (фото)

Про це Моїй газеті повідомили у прес-службі УМНС у Хмельницькій області.

Кожен із 20 районних відділів МНС представив до огляду оперативно-рятувальні автомобілі, які стоять на озброєнні. Модельний ряд рятувальних автомобілів різноманітний, – від ще радянських автомобілів УАЗ та ГАЗ до надсучасних ГАЗелей, та КАМАЗів.

Та головне в цих автомобілях – це їх начинка, або аварійно-рятувальне обладнання. Саме питання наявності та забезпеченості цим обладнанням і було основною метою перевірки, адже бійці МНС повинні мати всі необхідні пристосування для того, щоб виконати основне завдання, яке на них покладено – врятувати людське життя та мінімізувати наслідки надзвичайних ситуацій різного походження.

Кожен із аварійно-рятувальних автомобілів забезпечений сучасними електростанціями, засобами освітлення для роботи вночі, гідравлічним та пневматичним інструментом, мобільними та швидкохідними плавзасобами, бензопилами, бензорізами, мотопомпами, приладами радіаційної та хімічної розвідки, а також багатьма іншими спецзасобами, які полегшують роботу рятівника та надають йому можливість вчасно, а головне – якісно запобігти, врятувати та допомогти.

Начальник Управління МНС в області генерал-майор служби цивільного захисту Анатолій Манільчук дав предметну оцінку забезпеченості підрозділів, визначив пріоритетні завдання щодо покращення матеріально-технічної бази рятувальників та підтримання спецзасобів у працездатному стані.