На Хмельниччині вже зґявились перші мільйонери

Наразі на теренах Хмельниччини за підсумками року, що минув, вже з’явилися два мільйонери – це жителі Кам’янеччини й Городоччини, їх фінансові активи перевищили відповідно мільйон та чотири з половиною мільйони гривень.

Про це повідомляє прес-служба ДПС у Хмельницькій області.

„Добровільно надавши інформацію про власні прибутки, ці люди продемонстрували свою активну життєву позицію та ще раз довели, що декларування доходів є справжнім іспитом на громадську зрілість, тому саме з них варто брати приклад іншим у виконанні свого конституційного обов’язку”, – зазначає голова Державної податкової служби у Хмельницькій області Ігор Сінгаєвський.
Цьогоріч найбільше власні прибутки декларують ті, хто у 2011 році отримував доходи у вигляді спадщини – 756 декларації на суму у понад 30 мільйонів гривень, від надання в оренду нерухомості та земельних ділянок – 490 декларацій на більш ніж півтора мільйони гривень та від продажу рухомого майна – 222 декларації на майже 19 мільйонів гривень.

Також до податкових органів регіону вже надійшло 1853 декларації від тих громадян, які вирішили скористатись правом на отримання податкової знижки. Найбільше заявок на компенсацію частини власних витрат з бюджету, зокрема 1767, отримано від тих громадян, які впродовж минулого року оплатили вартість освітніх послуг, понад 40 громадян вирішили отримати відшкодування з бюджету процентів сплачених за договорами іпотечного кредитування на купівлю доступного житла.

Безумовними лідерами деклараційного процесу в регіоні є обласний центр майже з двома тисячами декларацій, Кам’янець-Подільський та Волочиський райони із 437 та 237 деклараціями відповідно.
За підсумками деклараційних розрахунків у 2012 році казна додатково отримає понад чотири мільйони гривень податку на доходи фізичних осіб, надходження з якого є визначальними для наповнення місцевих бюджетів, а отже отримані за наслідками деклараційної кампанії кошти сприятимуть й збільшенню видатків на соціальні програми розвитку регіонів.

До повернення ж у вигляді податкової знижки краянам нараховано більше 400 тисяч гривень.
Наріз до деклараційного процесу долучились й ті, кого ми називаємо гордістю Поділля – спортсмени, артисти та митці. Серед них дипломант Всесоюзного конкурсу працівників культури, переможець телепроекту “Шанс” 2005 року, лауреат першої премії Всеукраїнського фестивалю “Пісенний вернісаж – 2009” Анатолій Кальяненко.

„Для мене прозвітувати про власні статки – це справа честі, адже це мій внесок у розбудову квітучої України, для якої європейський рівень життя стане не мрією, а реальністю. Успіх у цій справі залежить від кожного з нас. Отож закликаю усіх небайдужих громадян зробити свій крок задля майбутнього – задекларувати доходи”, – резюмує маестро.