https://moyagazeta.com/

Хмельницький інженерний батальйон поспішає на допомогу…

Як повідомив командир окремого інженерно-аеродромного батальйону полковник Олександр Катюха, головне завдання робочого підрозділу військових інженерів – ремонт штучної злітно-посадкової смуги військового аеродрому Івано-Франківської бригади тактичної авіації.

Спеціалісти Хмельницького оіаб за півтора місяці роботи на об’єкті повинні перебазувати дві сотні плит ПАГ-18 з військового аеродрому “Чотрків”, що на Тернопільщині, і встановити їх на “злітку” в Івано-Франківську. Крім того, військові інженери мають збудувати три майданчики для зберігання спеціальної автомобільної техніки підрозділів забезпечення бригади тактичної авіації, для облаштування яких будуть використані демонтовані із ЗПС плити.
Варто додати, що для перевезення аеродромних плит з Чорткова буде додатково залучено кілька спеціальних автомобілів зі складу військових частин Повітряних Сил які дислокуються на Тернопільщині та Прикарпатті.

– Завдання у нас надзвичайно відповідальне, адже роботи повинні бути виконані у термін до 15 травня, – зауважив полковник Олександр Катюха. – Саме тоді екіпажі винищувачів Івано-Франківської бригади тактичної авіації заступають на бойове чергування і забезпечуватимуть повітряну безпеку під час проведення в Україні Євро-2012, – підкреслив офіцер.