https://moyagazeta.com/

Пільгові перевезення на Хмельниччині профінансовані на 96,2%

Про це повідомив заступник начальника ГУ праці та соціального захисту населення Хмельницької облдержадміністрації Микола Дідик.

“Станом на 1 січня 2012 року Південно-Західною залізницею по області здійснено 400,5 тис. пільгових перевезень. Фактично надано послуг з початку 2011 року на загальну суму 2857,2 тис. грн, взято зобов’язання в межах бюджетних асигнувань на суму 2373,1 тис. грн. Одержано з державного бюджету кошти в сумі 2293,5 тис. грн. Зазначеними коштами повністю погашено заборгованість 2010 року у розмірі 11,7 тис. грн та профінансовано зобов’язання поточного року на суму 2281,9 тис. грн, що становить 96,2% до взятих зобов’язань. Заборгованість складає 91,2 тис. грн, яка буде погашатись по мірі надходження коштів з державного бюджету”, – наголосив М.Дідик.

За його словами, згідно з даними управлінь праці та соціального захисту населення райдержадміністрацій і міськвиконкомів, за рахунок субвенції з держбюджету місцевими бюджетам компенсаційні виплати за пільговий проїзд окремих категорій громадян залізничним транспортом на 2011 рік було передбачено 2399,2 тис. грн.

“Видатки на компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій громадян здійснюються відповідно до укладених договорів між головним розпорядником бюджетних коштів – управлінням праці та соціального захисту населення райдержадміністрації чи міськвиконкому та перевізником в межах передбачених у місцевих бюджетах на відповідний рік коштів на зазначену мету з урахуванням кредиторської заборгованості, яка склалася на початок року внаслідок незабезпечення фінансуванням планових показників року, що передував звітному”, – підкреслив посадовець.

Раніше прем’єр-міністр – міністр інфраструктури Борис Колесніков говорив, що місцеві влади країни повинні у повному обсязі розраховуватися за пільгові перевезення пасажирів.

Источник: УНН