https://moyagazeta.com/

Міська влада та ветерани-афганці домовилися про співпрацю

Подія відбулася в зеленій залі виконавчого комітету Хмельницької міської ради, були присутні члени спілки воїнів Афганістану, представники міської влади та засобів масової інформації. Даний документ має на меті збереження злагоди в суспільстві, забезпечення гідного рівня життя ветеранів війни, створення належних умов для їх життєзабезпечення та шанобливого ставлення до них.

“Ми, по мірі можливого, завжди намагаємося робити те, що від нас залежить: ремонти житла, лікування за межами міста тощо. В рамках програм, які діють в Хмельницькому, ми допомагатимемо. Якщо буде необхідність адресної допомоги, то ми намагатимемося таку допомогу надати”, – сказав Сергій Мельник.

Юрій Випірайленко подякував владі міста за постійну співпрацю і наголосив, що цей документ не новий, але він узаконює те, що вже раніше робилося в місті Хмельницькому, закладає міцні підвалини для подальшої співпраці.
Під час спілкування афганці просили владу посприяти в створенні та відкритті музею воїнів-інтернаціоналістів і висловили готовність брати активну участь в житті обласного центру, патріотичному вихованні учнівської молоді.

Автор: УВІП