https://moyagazeta.com/

Починається весняний призов до війська

Черговий призов до лав Збройних Сил проводиться на підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”, Постанови Кабінету Міністрів України від 21.03.2002 року №352, Указу Президента України від 29 жовтня 2009 року №879 /2009 (текст Указу).
По місту Хмельницькому відповідний наказ “Про призов громадян на строкову військову службу” від 15.02.2010 року за № 32 видав військовий комісар Хмельницького об`єднаного міського військового комісаріату (текст Наказу).

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
від 29 жовтня 2009 року №879/2009 року

Про строки проведення чергових призовів, чергові призови на строкову військову службу громадян України та звільнення в запас військовослужбовців у 2010 році

Відповідно до Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” постановляю:
1. Визначити на 2010 рік такі строки проведення чергових призовів громадян України на строкову військову службу:
квітень-травень 2010 року
жовтень – листопад 2010 року
2. Призвати на строкову військову службу громадян України чоловічої статті, які до дня відправки у військові частини досягли 18 років і не мають права на відстрочку, та громадян старшого призовного віку, що втратили право на відстрочку від призову на строкову військову службу:
у квітні-травні 2010 року
у жовтні – листопаді 2010 року.

 

НАКАЗ Військового комісара
Хмельницького об`єднаного міського військового комісаріату

15.02.10 м. Хмельницький № 32
Про призов громадян на строкову військову службу

На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” та Указу Президента України № 879/2009 від 29 жовтня 2009 року з 1 квітня до 31 травня 2010 року проводиться призов громадян на строкову військову службу
НАКАЗУЮ:
1. Явці на призовну дільницю Хмельницького ОМВК для призову на строкову військову службу підлягають усі громадяни 1992 року народження, яким в період чергового призову виповнилось 18 років, а також громадяни, які народились 1985-1991 р., у яких закінчилась відстрочка від призову, або не призвані раніше на строкову військову службу з різних обставин.
2. Усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу зобов’язані прибути на призовну дільницю за адресою: м. Хмельницький вул. Проскурівська,35 відділення комплектування, в зазначений час з документами, що вказані в особистих повістках. Громадяни, які не отримали особистих повісток для призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути в об`єднаний міський військовий комісаріат з 1 до 10 квітня 2010 року, маючи при собі документи, які засвідчують особу.
3. Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території м. Хмельницького і Хмельницького району, зобов’язані негайно повернутися до місця проживання та з’явитися в міський комісаріат для проходження призовної комісії.
4. На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” керівники підприємств, установ, організацій, у тому числі навчальних закладів, незалежно від підпорядкування і форм власності зобов’язані на вимогу військового комісаріату оповістити призовників про їх виклик і забезпечити своєчасне їх прибуття за цим викликом.
5. Громадяни, яким надано відстрочку від призову на строкову військову службу зобов’язані до 1 жовтня подати у районні (міські) військові комісаріати документи, що підтверджують їх право на відстрочку.
6.Громадяни, які ухиляються від призову і не з’являються за повісткою до військового комісаріату, несуть відповідальність згідно з чинним законодавством.

Військовий комісар Хмельницького ОМВК
підполковник В.І.Кондратюк