https://moyagazeta.com/

Хмельницькі свободівці поволі перетворюються на клонів Гереги

 Про невмирущий “совок в собі”, тобто у високопосадовців місцевого рівня, опублікував допис в ФБ громадський активіст Андрій Попик, повідомляє Depo.Хмельницький.

“Пам’ятаєте, як ми сміялись з Летави, де школярі дякували віршиками Герезі за підремонтовану школу? А на днях стало соромно, і за рідний Хмельницький,” – пише Андрій.

javascript:void(0);/*1489542177910*/

Andriy Popyk добавил 6 новых фото.
13 марта в 18:36 ·
Хмельницький пробиває дно.
Пам’ятаєте як ми сміялись з Летави. де школярі дякували віршиками Герезі за підремонтовану школу?
А на днях стало соромно, і за рідний Хмельницький.
Мешканці будинку встановили собі пластикові вікна, за міською програмою співфінансування утеплення багатоквартирних будинків.
Тобто 50% за вікно платили мешканці, 50% відшкодовувала міська рада.
Офіційна сторінка міської ради у Фейсбук гордо повідомляє:
9 березня мешканці будинку запросили на зустріч всіх тих, чия злагоджена робота вилилася у такий позитивний результат – Хмельницького міського голову СИМЧИШИНА Олександра Сергійовича, директора МПП «Нові технології» ТКАЧУКА Віктора Миколайовича, заступника начальника управління ЖКГ ПУТІНА Володимира Васильовича, працівників ЖЕК №6.
І виставляють фотки, де міського голову мешканці вітають короваєм.
https://www.facebook.com/hmmiskrada/posts/1860815470840626
Я звісно розумію, що весь цей маскарад організований депутатом цього округу, бо саме на його сторінці з’явилось перше це повідомлення (міська рада передрукувала лише).
Правда посоромились всі фотки пускати, але коровайчики таки залишили.
Ось оригінал від депутата:
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=438958123118171&id=100010119601338&pnref=story
ТЕПЕР ПО СУТІ:
1) Люди досі не розуміють, що заплатили за вікна 50% грошей з власної кишені, і 50% з міського бюджету (ТОБТО ТЕЖ З ВЛАСНОЇ КИШЕНІ).
2) Люди готові дякувати короваями і рушниками тих, від чийого рішення залежало відшкодування 50% вартості їх вікон.
3) Дивно, аби хтось заносив коровай бухгалтеру, за те що він нарахував йому зарплату (тобто просто виконував свою роботу).
4) Найстрашніше, що ні депутату, ні міському голові не соромно за весь цей цирк. Бо всі ті фотки карнавалу виставляють у фейсбук.
Я щиро вірив, що хтось з просунутих свободівців чи представників міської влади скаже прес-службі прибрати цю ганьбу зі стрічки…
Але новина висить у ФБ міської ради вже 3 дні.
За цей час її лайкали прогресивні свободівці, начальники управлінь, споглядали міський голова, заступники і нікому не прийшла в голову думка, ЩО ЦЕ ДОВБАНИЙ СОРОМ!
Всі сприймають це як норму?..
Страшно те, що навіть молоде прогресивне покоління керівників засмоктує оця совкова урочиста спадщина.
Поки ми не вб’ємо в українці архетип “директора колгоспу”, доти будемо жити у совку…
А ви вірите, що ми переможемо совок у собі?
#Хмельницький #сум #совок

 Приводом для обурення стали врочистості з нагоди встановлення пластикових вікон за міською програмою співфінансування утеплення багатоквартирних будинків.

“Офіційна сторінка міської ради у Фейсбук гордо повідомляє: 9 березня мешканці будинку запросили на зустріч всіх тих, чия злагоджена робота вилилася у такий позитивний результат – Хмельницького міського голову Симчишина Олександра Сергійовича, директора МПП “Нові технології” Ткачука Віктора Миколайовича, заступника начальника управління ЖКГ Путіна Володимира Васильовича, працівників ЖЕК №6, – розповідає активіст. – І виставляють фотки, де міського голову мешканці вітають короваєм.”

За словами Попика, весь цей маскарад організований депутатом цього округу, бо саме на його сторінці з’явилось перше це повідомлення – у Віталія Коліщака.

До слова, молодому обранцю чи не в спадок дістався мандат – від тата – Віктора Коліщака. Старший Коліщак має чималий досвід всілякої роботи на досить високих посадах і в виконавчій, і в представницькій владах області.

Автор же допису, не заспокоюючись, продовжує: “Люди досі не розуміють, що заплатили за вікна 50% грошей з власної кишені, і 50% – з міського бюджету – тобто теж з власної кишені.”

Проте найбільше його дивує позиція самого мера і його свити: “Найстрашніше, що ні депутату, ні міському голові не соромно за весь цей цирк. Бо всі ті фотки карнавалу виставляють у Фейсбук. Я щиро вірив, що хтось з присутіх свободівців чи представників міської влади скаже прес-службі прибрати цю ганьбу зі стрічки.”

На сам кінець в дописі неоптимістичний прогноз: “Поки ми не вб’ємо в українці архетип “директора колгоспу”, доти будемо жити у совку.”

Тему активно підхопили користувачі соцмереж, які чим далі, тим більше розчаровуються в ситуації, що виставляється на показ в місті.    Нагадаємо, практично півроку тому виникла, правда, трохи помпезніша, однак аналогічна ситуація з нардепом Олександром Герегою. Плекання “культу особи” проявилося на сільській шкільній лінійці, що “прикрасилася” одами на честь нардепа. javascript:void(0);/*1489542429567*/