https://moyagazeta.com/

Екологічний стан водних ресурсів Хмельницького проаналізували фахівці

Організували та провели її відділ з питань екології та раціонального природокористування спільно з управлінням освіти міської ради та Хмельницькою міською організацією Українського товариства охорони природи.

У конференції взяли участь учні загальноосвітніх шкіл, студенти Хмельницького національного університету, представники міських та обласних організацій: Хмельницького краєзнавчого музею, Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Хмельницькій області, Державної екологічної інспекції в Хмельницькій області.

Під час заходу презентовано сьомий випуск міського екологічного бюлетеню “Проблеми в сфері поводження з твердими побутовими відходами та шляхи їх вирішення”, виданого відділом з питань екології та раціонального природокористування за сприянням управління освіти та Хмельницької міської організації Українського товариства охорони природи.

Учнями та студентами представлено найкращі наукові роботи на тему водних ресурсів. Організовано виставку кращих робіт учнів навчальних закладів міста на екологічну тематику.
 

Автор: УВІП