https://moyagazeta.com/

Працівникам магазинів допікають не лише злодії, але й пґяниці

У приміщенні до правоохоронців звернулась продавчиня та вказала на невідомого громадянина, який був напідпитку. З її слів стало відомо, що чоловік зайшов до магазину та почав чіплятися до інших покупців. Через це продавчиня зробила зауваження нахабі та попросила його покинути територію магазину. Це дуже розлютило чоловіка й він почав погрожувати фізичною розправою. На щастя, від слів до дій не дійшло. Працівниця магазину негайно натиснула на тривожну кнопку і вже через лічені хвилини на зап’ястях 37-річного чоловіка виблискували кайданки.

А наступного ранку близько шостої години на пульт централізованого спостереження ДСО надійшов тривожний сигнал з цілодобового магазину по вулиці Проспект Миру, який перебуває під охороною. На місці події до правоохоронців звернулися продавці та вказали на молодика, який був добряче п’яний.

З’ясувалося, що цілу ніч молодик розважався в барах, де випив велику кількість алкоголю. Коли ж під ранок нічні заклади зачинилися, гульвіса пішов шукати нових розваг. Далеко ходити йому не довелося – неподалік він побачив працюючий магазин. Зайшовши до нього, молодик, який ледь тримався на ногах, намагався зав’язати розмову з продавчинями. Слово за слово і п’яниця почав ображати нецензурною лайкою жінок та погрожувати їм фізичною розправою. Продавчині не стали терпіти нахабу та скористалися тривожною кнопкою.

Невдовзі на місце виклику прибув наряд групи затримання ДСО. Правоохоронці затримали 26-річного хмельничанина та доставили його до Зарічанського відділу міліції для подальшого протверезіння та винесення відповідного процесуального рішення.

Альона Шибунько,

УДСО при УМВС України в Хмельницькій області