https://moyagazeta.com/

Профілактичний жилет від головного Даішника області!

В рамках вищезазначених заходів Державтоінспекція Хмельницької області розробила дитячі світлоповертаючі жилетки. Окрім світлоповертаючих смужок на передній частині з правої сторони жилету викарбуваний шеврон Державтоінспекції, а з лівої сторони нашита прозора кишеня, в якій розміщається інформація про дитину. На задній частині жилету світлоповертаючими буквами нанесено надпис: «Обережно! Увага діти на дорозі!». Світлоповертаючий жилет розроблений для діток, які здійснюють рух по тротуарах колоною до місця призначення, при цьому таким чином звертають на себе увагу водія.

28 серпня 2012 року начальник Державтоінспекції Хмельниччини підполковник міліції Хутняк Олександр Миколайович особисто прийшов в дитячий будинок малюка «Берізка», щоб нагадати дітлахам про Правильну поведінку на дорозі, безумовне дотримання Правил дорожнього руху. Веселий настрій та сміх дітей, з присутніх нікого не залишив байдужим.

Після лекції, яку провів головний ДАІшник області у вигляді доступної гри на авто майданчику, раніше створеного в даному закладі з дорожніми знаками та дитячими транспортними засобами, для дітей розпочалося свято. Олександр Миколайович на кожну дитину одягнув світлоповертаючий жилет, подарував повітряний шарик з логотипом УМВС України в Хмельницькій області з надписом «Вітаємо з днем знань» та буклет «Увага! Діти на дорозі!». Солодощі, подарунки, та саме цінніше для дітей, які обділені батьківською любов’ю – увагу, гарний настрій та турботу до кожного з них.

Прес служба УДАІ УМВС України в області!

(Філіппов В.С.)