https://moyagazeta.com/

Школярі завітали на екскурсію до Хмельницької міської ради

 Школярів привітно зустріла керуючий справами Юлія Сабій. Дітки дізналися цікаву інформацію про історію будівлі міської ради, в якій ще минулого століття, у 1904 році, знаходилось Олексіївське реальне училище, а нині працює керівництво міста. Також учням розповіли про досягнення колишніх міських голів, продемонстрували зали, в яких проходять засідання виконавчого комітету та сесії міської ради, кабінети, в яких працюють посадові особи місцевого самоврядування, працівники структурних підрозділів міської ради тощо.

Учні також мали змогу побачити робочий кабінет міського голови Олександра Симчишина. Діти задавали багато запитань мерові, брали автограф, фотографувалися з ним на згадку, а деякі навіть посиділи у кріслі міського голови.

Керуючий справами виконавчого комітету Юлія Сабій зазначила, що такі екскурсії будуть проводити періодично. До міської ради протягом навчального року будуть приходити учні й інших шкіл. А сьогоднішні відвідувачі шляхом жеребкування визначили, що наступними до міської ради завітають учні загальноосвітньої школи №25 імені Івана Огієнка.

На завершення екскурсії діти отримали сувеніри та сфотографувалися на згадку про день, проведений у Хмельницькій міській раді.