https://moyagazeta.com/

Пряма телефона лінія із заступником Хмельницького міського голови

Зокрема, на цій проблемі наголошували мешканці Старокостянтинівського шосе та вулиці Довженка. Іван Юрійович поінформував, що спеціальні бригади міського комунального підприємства “Спецкомунтранс” щодня від 4 до 5 години ранку активно відловлюють бездомних собак, доправляють їх до притулку “Добро”, де після обстеження собак стерилізують, після чого вони втрачають агресивність та не несуть небезпеки людям.

Таким чином ближчим часом ця проблема у місті буде вирішена, запевнив додзвонювачів заступник міського голови. Двоє хмельничан з вулиць Завадського, 5 та проспекту Миру, 70 скаржились на те, що у підвалах будинків стоїть вода. Іван Прокопець протокольно доручив працівникам управління житлово-комунального господарства обстежити проблемні місця, відкачувати воду та в найкоротший термін виправити ситуацію. Старша будинку Завадського,61 просила обладнати у дворі дитячий майданчик та відремонтувати гойдалки. Інші додзвонювачі висловлювали пропозиції щодо покращення умов для очікування на зупинках громадського транспорту, просили вплинути на керівництво залізниці аби відновити перехід через колію в районі вулиці Козацької, вимагали відремонтувати дорогу, прибрати вулицю та зрізати дві осики у дворі на Завадського, 16-18, цікавились сенсом заміни лічильників обліку електроенергії, тощо. На кожне звернення заступник міського голови дав детальну аргументовану відповідь. Конкретні доручення для вирішення порушених проблем одержали відповідні виконавчі органи.

У спілкуванні із журналістами Іван Юрійович торкнувся широкого кола тем, які стосуються нагальних питань роботи міської влади, перспектив землевпорядкування та будівництва в обласному центрі. Зокрема, поінформував, що за рахунок коштів міського бюджету в поточному році передбачено 955 тис. грн. на придбання насосного агрегату для МКП “Водоканал”. На реконструкцію протитуберкульозного диспансеру на вулиці Житецького з добудовою під поліклініку на 150 відвідувачів у зміну та денний стаціонар на 35 ліжок закладено 7729,8 тис. грн., у цьому році планується завершити будівництво і відкриття лікувальний заклад.

На реконструкцію філії поліклініки №3 по вулиці Червонофлотській освоєно 315,7тис.грн. 274тис.грн. використано на виготовлення проектно-кошторисної документації неонатального корпусу міської дитячої лікарні. На завершення реконструкції скверу ім. Т.Г. Шевченка цього року освоєно 500тис.грн. Для виготовлення проектно-кошторисної документації будівництва палацу спорту на вулиці Прибузькій, проведення інженерно-геодезичних досліджень під будівництво передбачено близько 377тис.грн. У планах міської ради також влаштування двох футбольних полів ДЮСШ №1 на вулиці Зарічанські, 11/5, завершення будівництва спортивного комплексу ДЮСШ №3 на вулиці Прибузькій, 3/1. На розробку місцевих правил забудови з цільового фонду міської ради виділено 200 тисяч гривень.

“Незважаючи на непрості соціально-економічні умови в державі наше місто впевнено розвивається та втілює в життя сміливі плани” – підсумував заступник міського голови Іван Прокопець.
 

Автор: УВІП