https://moyagazeta.com/

Ремонт доріг у Хмельницькому триває

Протягом першого півріччя цього року капітально відремонтовано 2181 кв. м дорожнього покриття вулиць Аеродромної (мікрорайон Дубове), Чернишевського, на ділянці від вулиці Профспілкової до вулиці Набережної; розширення заїзду до житлового будинку №60/2 на проспекті Миру, дорогу від будинку №18 на вулиці Вінницькій до вулиці Профспілкової (мікрорайон Лезневе), а також пішохідні доріжки на вулиці Кам’янецькій (в районі вулиці Прибузької). За даними інженерно-технічного відділу управління житлово-комунального господарства, загалом виконано робіт на суму 481,714 тис. грн.

Роботи з капітального ремонту розпочато на вулиці Купріна, на ділянці від вулиці Кам’янецької до Березневої. Тут також виконуються підготовчі роботи для улаштування асфальтобетонного покриття тротуарів. Капітального ремонту зазнає і вулиця Вінницька, на відрізку від вулиці Кошарського до Філатова.
Всі необхідні роботи виконують комунальне підприємство по будівництву, ремонту та експлуатації доріг, БМУ-69 та ВАТ “Південьзахідшляхбуд” (м.Вінниця).

У першому півріччі цього року також проведено поточний ремонт на дорогах міста. Зокрема, ліквідовано пошкодження, ями та вибоїни в асфальтобетонному покритті площею 19 545 кв.м, у щебеневому покритті – 245,1 кв.м. За допомогою спеціальної машини “Bagela” ліквідовано дрібні деформації і пошкодження 439,7 кв.м покриття вулично-дорожньої мережі. Виправлено та замінено 25 п.м окремих бордюрних каменів. Також замінено 8 пошкоджених плит, 2 люки, 180 решіток, 4 рамки і 3 кришки на водостічних мережах. Виправлено та частково замінено 46,34 кв.м пошкоджених елементів транспортної та 202 п.м перильної огорож. Відремонтовано бетонні конструкції шляхопроводу на вулиці Кам’янецькій. Виконано ремонт гідроізоляції деформаційних швів та стиків шляхопроводу на вулиці Трудовій. Укріплено 669 кв.м узбіччя доріг. Очищено і промито водостічні мережі 463 колодязів та 1596 м.п колектора.
На виконання поточного ремонту з міського бюджету виділено 3 млн. 439 тис. грн.

Автор: УВІП