Робота комунальних підприємств Хмельницького за 21-27 липня

Зокрема, працівники комунального підприємства “Міськсвітло” замінили 102 лампи на вулицях: Кам’янецька, Гоголя, Стеніна, Глінки, Комунарів, Березнева, Київська, Кооперативна, Міцкевича, Північна, Курчатова, П’яскорського, Завадського, Гагаріна, Трудова, Іподромна, Зарічанська, Заводська, Озерна, Профспілкова, Старокостянтинівське шосе (двори), проспект Миру (двори), на території Меморіалу Слави.

Ліквідували обриви та пошкодження повітряних ліній на вулицях: Стеніна, Гоголя, Короленка, Курчатова, П’яскорського, Кооперативна, Іподромна, Козацька, Озерна, Профспілкова, проспект Миру, на території Меморіалу Слави.
Очищено опори від реклами на вулицях: Проскурівська, Соборна, Грушевського, Прибузька, Козацька.
Проведено ревізію в 11 шафах І-710. Замінено 22 запобіжники та 4 котушки в шафах І-710 на 8 трансформаторних підстанціях.
Працівники комунального підприємства по зеленому будівництву і благоустрою міста зрізали 31 аварійне дерево на вулицях: Франка, Козацька, Прибузька, Водопровідна, Ватутіна, Перемоги, Інститутська.

Обрізали сухе гілля на 25 деревах на вулицях: Перемоги, Грушевського, Кам’янецька. Викосили у місті 19,4 га газонів. Відремонтували 8 м2 тротуарної плитки в сквері Шевченка. Влаштували альпійську гірку в сквері Шевченка. Очистили та прохлорували 2 криниці на вулицях: Румянцева, Заболотного.

Міським комунальним підприємством “Спецкомунтранс” за звітний період вивезено транспортом підприємства та утилізовано 12500 м3 твердих побутових відходів. Відловлено 32 безпритульні тварини.
Спеціалізоване комунальне підприємство “Хмельницька міська ритуальна служба” виконувало роботи з поховання та прибирання від сміття кладовищ міста.

Комунальне підприємство по будівництву, експлуатації та ремонту доріг виконало ямковий ремонт 1315 м2 асфальтобетонного покриття на вулицях: Старокостянтинівське шосе, Шевченка, Волочиська; поточний ремонт 600 м2 прибудинкових територій за адресами: Трембовецької, 51/1; Залізняка, 22; Залізняка, 20/1; Залізняка, 20; просп. Миру, 57/4. Очищено 42 колодязі на вулицях: Заводська, Шевченка, Залізняка. Здійснило промивку 80 п.м. колектора на вулиці Заводській. Встановило 11 решіток та кришок люків на вулицях: Кам’янецька, Старокостянтинівське шосе, Пілотська, Толстого. Навантажено та вивезено 310 м3 сміття з вулиць міста.
Вручну очищено від бруду 720000 м2 вулиць та тротуарів міста.

Заготовлено 390 м3 відсіву.
Проведено місячне обслуговування 10 світлофорних об’єктів.
Виконувались роботи із будівництва світлофорного об’єкта на перехресті вулиць Соборна – Проскурівська.
Відремонтовано 2 контролера на перехрестях вулиць Зарічанська – М.Рибалка, вулиці Курчатова.
Нанесено 190,52 м2 дорожньої розмітки.

Автор: УВІП