За результатами земельного аукціону бюджет Хмельницького поповниться на 136 тисяч гривень

У ньому взяли участь заступник міського голови з питань містобудування та землеустрою Іван Прокопець і директор департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів Володимир Швець.

Іван Прокопець поінформував присутніх, що для участі в аукціоні з права оренди земельних ділянок, розташованих у різних мікрорайонах міста за адресами: вулиця Народної Волі, 15/1, Прибузька, 11/1а, Тернопільська, 34/2б, Курчатова, 118/9 надійшло 5 заяв. Для участі в аукціоні на придбання права на оренду терміном на 3 роки земельної ділянки на вулиці Тернопільській, 34/2Б, площею 0,083 га під будівництво гаражів за стартовою ціною 18 тисяч 229 гривень надійшло дві заяви. На продаж права оренди інших 3 земельних ділянок, розташованих на вулицях Прибузькій, Народної Волі та Курчатова надійшло по одній заяві. На підставі положення про порядок передачі в оренду земельних ділянок, аукціон по даних земельних ділянках, за словами заступника міського голови, визнається таким, що не відбувся. Дві земельні ділянки, що розташовані на вулицях Народної Волі та Прибузькій, виставляються на земельний аукціон повторно, що, за словами заступника міського голови Івана Прокопця, надає право зареєстрованим учасникам аукціону викупити земельні ділянки за стартовою ціною.

Після ознайомлення учасників торгів із порядком проведення аукціону, ліцитатор, представник приватного підприємства “Фірма “СОМГІЗ” Оксана Цифуляк розпочала аукціон з реалізації права оренди земельної ділянки, розташованої на вулиці Тернопільській, 34/2Б.

За результатами проведення земельного аукціону, лот продано учаснику за №1 за 30 тисяч 229 гривень.
Коментуючи результати проведеного аукціону, директор департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів Володимир Швець зазначив, що сьогоднішній день дав місту результати у сумі 136 тисяч гривень.
Щодо земельної ділянки, розташованої на вулиці Курчатова, 118/9, яка має виробниче призначення, Володимир Федорович повідомив, що вона найближчим часом буде виставлена на повторний аукціон. Загалом від продажу права оренди 4 земельних ділянок місто очікує отримати близько 230 тисяч гривень.

Володимир Швець також повідомив, що на черговий земельний аукціон, який заплановано провести у жовтні цього року, буде виставлено приблизно 14 земельних ділянок для різних видів призначення, розташованих у різних мікрорайонах міста. Також він висловив сподівання, що підвищиться активність підприємців і збільшиться попит на запропоновані земельні ділянки.
Організатором аукціону з реалізації права оренди земельних ділянок виступила Хмельницька міська рада в особі управління земельних ресурсів та земельної реформи департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів.

Офіційна інформація про 4 земельні ділянки, на які розроблено документацію із землеустрою та право оренди, розміщувалась на офіційному сайті міської ради та в газеті “Проскурів”.

Автор: УВІП