https://moyagazeta.com/

Спалах сальмонельозу у Нетішині: кількість хворих зростає

  9 жовтня, станом на 12 годину до медиків Нетішина з ознаками отруєння звернулося вже 55 хворих, в тому чисті 44 дитини.

«Наразі, в інфекційному відділенні комунального закладу Нетішинської міської ради «Спеціалізована медико-санітарна частина м. Нетішин» перебуває 38 осіб, ще 17 знаходяться на амбулаторному лікуванні. У 30-ти хворих, в тому числі 22 дітей виділено сальмонелу ентерітідіс (Salmonella entiritidis). Усі хворі мають середню та легку ступінь перебігу хвороби. Хто почувається краще, йде додому лікуватися. Сподіваємося, що нових хворих більше не буде, однак медики напоготові, адже інкубаційний період триває 7 днів», – каже Тетяна Федак, завідуюча відділення організації епідеміологічних досліджень ДУ «Хмельницький обласний лабораторний центр».

Нагадаємо, 5 жовтня стало відомо про масове отруєння вихованців дошкільного навчального закладу №6 «Райдуга» у місті Нетішин. Діти з симптомами гострої кишкової інфекції почали потрапляти до міської лікарні.

Відповідно до рішення головного державного інспектора Хмельницької області державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, з 6 жовтня до 22 жовтня 2018 року (терміном на 10 робочих днів) освітній процес у ДНЗ №6 «Райдуга» призупинено.

https://ye.ua