https://moyagazeta.com/

Тонну алкогольного фальсифікату «гаражного» розливу вилучили хмельницькі податківці

Незаконне виробництво алкоголю здійснювалося в антисанітарних умовах без спеціального дозволу-ліцензії на право реалізації алкогольних виробів. Готова продукція розливалась у пластикові ПЕТ-пляшки ємністю 5-6 літрів. Організацією її збуту займався один з фігурантів справи, зареєстрований як фізична особа-підприємець, для чого використовував власний автомобіль.

Здогадки співробітників правоохоронних органів щодо низької якості «гаражного» фальсифікату підтвердила експертиза. Її висновок такий: вилучені алкогольні напої є водно-спиртовим розчином, непридатним для реалізації в торгівельній мережі та небезпечним для здоров’я, а при вживанні досить великої дози – ще й для життя.

В ході обшуку, проведеного у перетвореному на підпільну гуральню гаражі, з протиправного обігу правоохоронці вилучили 800 літрів фальсифікованої горілки без марок акцизного збору, 200 літрів спирту та автомобіль, який використовувався для забезпечення цього «бізнесу», – всього на суму близько 160 тис. грн.

Відповідно до ч.3 ст.204 Кримінального кодексу України «Незаконне виготовлення і збут алкогольних напоїв, виготовлених з недоброякісної сировини»), за якою порушено кримінальну справу проти спритних умільців, їм тепер загрожує позбавлення волі на строк від 5 до 10 років.

Прес-служба ДПА у Хмельницькій області за матеріалами УПМ ДПА у Хмельницькій області