https://moyagazeta.com/

У хмельницьких тролейбусах впроваджують автоматичну систему “Орієнт-транс”

Транспортний автоматичний блок, призначений для встановлення на громадському транспорті, розроблений на виконання комплексної міської програми “Піклування” в місті Хмельницькому на 2007-2011 роки Хмельницьким ТОВ “Реноме” у вересні 2008 року. Тоді ж проведені експлуатаційні випробовування цього пристрою на тролейбусі, який курсує за маршрутом № 8. Система позитивно себе зарекомендувала в першу чергу для покращення посадки, висадки пасажирів з вадами зору. Водночас цей пристрій є зручним і по відношенню до інших пасажирів. Впродовж 2009 року систему дещо модернізовано і вже з 1 грудня цього року товариством “Реноме” спільно з працівниками підприємства “Електротранс” встановлено стаціонарну систему зовнішнього оповіщення зупинок громадського транспорту на трьох тролейбусах, які рухаються за маршрутами: №8, №.11, № 13.

У березні поточного року ХМКП “Електротранс” уклало угоду з ТОВ “Реноме” для проведення експлуатаційних випробовувань із встановленням стаціонарної системи зовнішнього озвучення на 16 тролейбусах. У квітні встановлено обладнання на тролейбус, який працює на маршруті № 7, 7-а. За фінансової підтримки церкви ІХСОД, благодійний внесок якої склав 40 тисяч грн., в середині серпня закінчено встановлення 16 систем “Орієнт-транс” на тролейбусах, які працюють на маршрутах: №№ 8, 13, 11, 11-а, 7, 7-а.

“Розпочату роботу буде продовжено і розвинуто, – запевнив начальник управління транспорту і зв’язку міської ради Петро Кузьмін. За кошти підприємства “Електротранс” до кінця року передбачається щомісячно встановлювати у тролейбусах по одній системі “Орієнт-транс”. У подальшому планується зосередити увагу не тільки на озвученні, але й перейти через цю систему на диспетчеризацію і відслідковування транспортних засобів по маршруту”.
 

Автор: УВІП