https://moyagazeta.com/

В четвер завиють сирени, але лякатися не варто

 Управління цивільного захисту населення ОДА повідомляє, що в четвер, 27 березня, з 11.00 до 12.00 години з приміщення Кризового центру облдержадміністрації заплановано проведення комплексної квартальної перевірки стану системи оповіщення цивільного захисту області без включення електросирен.

Під час перевірки системи оповіщення через мережу проводового радіомовлення до населення області буде доведено застережну інформацію.

Основна мета проведення перевірки – визначення працездатності систем оповіщення.

При позаплановому включенні сирен та передачі мовної інформації по електронних засобах масової інформації і вуличних гучномовцях, інформація може мати зміст про загрозу або виникнення різного виду надзвичайних ситуацій.

Почувши довгий уривчастий сигнал сирен, мешканцям області необхідно включити радіоточки, радіоприймачі та прослухати навчальну інформацію. Інформація передається протягом 5-7 хвилин після подачі звукових сигналів та містить зміст про загрозу або виникнення різного виду надзвичайних ситуацій та порядок дій населення у цих умовах.

Вислухавши повідомлення з питань цивільного захисту, кожен повинен діяти без паніки і метушні у відповідності з отриманими вказівками. Також потрібно сповістити про почуте сусідів, особливо людей похилого віку. Кожен громадянин повинен бути підготовленим до дій при виникненні надзвичайної ситуації або події.

Громадяни! Будьте уважні до повідомлень і сигналів управління з питань надзвичайних ситуацій. Це врятує Вам, рідним та близьким життя, збереже здоров’я та домівки.