https://moyagazeta.com/

Відбулося засідання виконавчого комітету

Зокрема, ухвалено рішення Про проведення призову громадян України на строкову військову службу в місті Хмельницькому до Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань у квітні-травні 2009 року. Створено та затверджено склад призовної комісії, яку очолив заступник міського голови Григорій Давиденко. Затверджено графік засідань призовної комісії, які проводитимуться щоденно, крім вихідних, із першого квітня до 29 травня. До речі, прогнозована кількість юнаків, які підлягають цьогорічному весняному призову в місті, близько 3200 чоловік.

Іншим рішенням з метою забезпечення реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток та згідно із відповідною постановою Кабінету Міністрів України створено комісію з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Хмельницької міської ради, затверджено Положення про неї та її склад.

Розглянувши звернення фізичної особи-підприємця члени виконавчого комітету прийняли рішення про надання їй дозволу на проведення гастролей пересувного цирку “Кобзов” із 23 березня до 19 квітня цього року на території міського пляжу.
На засіданні ухвалено також низку інших важливих рішень, які стосуються соціального захисту, роботи житлово-комунального господарства, комунальної власності, землевпорядкування, організації торгівлі тощо.