https://moyagazeta.com/

ЖЕК № 3 прозвітував про свою роботу

Такі звіти з ініціативи міського голови Сергія Мельника вже відбулися у всіх мікрорайонах Хмельницького. Вони проводяться для сприяння оперативному вирішенню нагальних питань комунального господарства, ознайомлення мешканців з роботою житлово-експлуатаційних контор, з переліком наданих ними послуги, за які сплачують городяни. Подібні зустрічі мають одночасно як інформаційний характер, так і сприяють вирішенню озвучених мешканцями проблемних питань та контролю за їх вирішенням.
Збори у Південно-Західному мікрорайоні провів начальник управління житлово-експлуатаційного господарства міської ради Олександр Шаповал. Участь у них взяли також депутати міської ради, представники комунальних підприємств та служб міста, начальники управлінь та відділів міської ради, працівники житлово-експлуатаційної контори № 3 .

Із детальним звітом про проведену у минулому році роботу та про перспективи на поточний рік перед мешканцями будинків, які обслуговує ЖЕКом № 3, виступив її начальник Леонід Дрозд. Він, зокрема поінформував, що у 2010 році виконаний значний обсяг робіт, пов’язаних із капітальним і поточним ремонтами житлового фонду, облаштуванням і прибиранням прибудинкових територій. Наголосив на тому, що ці роботи проводяться системно і планово. Так, у минулому році капітально відремонтовано 960 м2 шиферної покрівлі будинку на вул.Сковороди, № 9/1. Проведено експертизу ліфтів в будинках на вул.Тернопільській, № 26/2, Інститутській, №№ 18, 4/2, Хотовицького, №№ 5/4,5/3, Львівському шосе, № 41, Сковороди, № 9/2. Заасфальтовано дворові території на вул.Львівське шосе, № 18/2а, Хотовицького, №№ 5, 7, 5/1, 5/2, Інститутська, № 6/3, Тернопільська, № 3. Зроблено поточний ремонт в будинках: вул.Хотовицького, №№ 11,16; Тернопільська, № 14, Кам’янецька, № 107. Проведено поточний ремонт 30 під’їздів на суму 81тис. грн., відремонтовано та фарбовано 26 дитячих майданчиків, встановлено 17 нових і відремонтовано 58 існуючих лавок тощо.
Леонід Дрозд також поділився планами на поточний рік. Серед проблемних питань в роботі ЖЕКу № 3 його керівник назвав потребу значних коштів на ремонт житлового фонду, переданого від ЖКК „Катіон”.

Леонід Петрович подякував сумлінним мешканцям за своєчасні розрахунки за надані послуги і запевнив, що працівники ЖЕКу намагаються і надалі робити життя мешканців мікрорайону більш комфортним. Водночас він звернувся до присутніх з проханням і у подальшому вчасно сплачувати комунальні платежі, адже без належного фінансування комунальними підприємствами та службами неможливо створити зручні умови для проживання.

Мешканці мікрорайону, в свою чергу, подякували керівнику ЖЕКу за належному організацію роботи, порушили окремі питання, які іще потребують вирішення. Всі висловлені пропозиції та побажання присутніх хмельничан внесено до протоколу та включено до оперативного плану робіт ЖЕКу №3.

Автор: УВІП