https://moyagazeta.com/

Черговий злет Старокостянтинівського «Блек денсу»

Що ж до суперників «по цеху», то з’їхались до Тернополя представники спортивно-танцювальних клубів з Києва, Кривого Рогу, Одеси, Севастополя, Львова, Івано-Франківська, Луцька, Хмельницького, Золочева та Волочиська. Список конкурентів серйозний, та дівчатам з «Блек Денс» не вперше конкурувати з іменитими суперниками, тож до поставленої задачі – «Перемогти!», наші танцівниці поставились з притаманною тільки їм відповідальністю. Підготовкою до конкурсу зайнялись наставниці «Блек Денс» – Наталія Чупака та Людмила Самохіна. Майстрині хореографії по-наставницьки ніжно витисли усі соки з підопічних і недарма ж таки!
Отож, радіємо за наших – усі з «Блек Денсу»!

Вища ліга, категорія «юніори». Маша Мазур – друге місце!
Перша ліга, категорія «юніори». Катя Здихальська – друге місце!
Категорія «початківці». Даша Стєбаєва – перше місце!
Категорія «початківці». Олександра Ниник – друге місце!

І врешті решт – «бальзам на душу»! Вища ліга, категорія «дорослі». Тріо у складі Ірини Мазурець, Маші Мазур та Юлії Андрощук знову таки по-доброму «порвали» вельмишановне журі, суперників та присутню публіку. Перше місце! Вирок остаточний і оскарженню не підлягає! І варто ж таки знову відзначити те, що наші дівчата виставили на конкурс свою найкращу творчо-хореографічну композицію «Крила».

Коментарі, як кажуть, зайві! Танцівниці військового закладу культури зі Старокостянтинова знову довели те, що вони – найкращі! Залишається засипати юних талантів квітами, оплесками і викупати їх у оваціях. Самі ж переможниці висловлюють найщиріші слова вдячності своїм наставницям – Наталії Чупаці та Людмилі Самохіній. Віват майстриням! А найкращі вітання переможниці отримали від свого безпосереднього «шефа» – начальника 42 гарнізонного Будинку офіцерів підполковника Євгена Блискуна. Євген Юрійович зауважив, що кожна перемога «Блек Денсу» додає честі військовій культурі і наказав їм: «Так тримати!», щоб досягати ще більш значущих творчих перемог!

Олександр Петрук.
Фото автора.