https://moyagazeta.com/

Молоді художники з Південно-Східної України представлять хмельничанам свій живопис

Виставка організована за сприяння управління культури і туризму міської ради. Триватиме виставка від 20 травня до 2 червня цього року.
Більше інформації за тел.789-414, 093 7768583.

Довідково
Творче об’єднання “Айванабугу” сформувалося зовсім недавно. Його учасники та автори виставки: Боляков Микита, Плєхов Микола, Дон Сергій, Савелюк Дмитро, Пинчук Дарья.
Це об’єднання молодих, талановитих і перспективних художників України. Всі вони пройшли схожий шлях – закінчили Миколаївську Філію Київського Національного Університету Культури і Мистецтв за фахом “Реставрація творів мистецтв станкового і монументального живопису”, а потім навчалися у Національній академії образотворчого мистецтва і архітектури. Майже у кожного з них на рахунку участь в декількох всеукраїнських виставках та пленерах. Майже всі займали призові місця.
Живопис цих художників дуже перекликається між собою. Це пов’язано із тим, що на шляху молодих людей трапились спільні викладачі.
Стосовно творчої спрямованості об’єднання “Айванабугу” можна сказати, що художники вже пройшли етап глобального пошуку себе. І зараз їх більше цікавлять тонкощі живопису як традиційного вигляду образотворчого мистецтва. Їх творчі пошуки пов’язані з вирішенням суто живописних завдань, нюансуванням кольору, пошуками вдалих композиційних рішень, тощо.
Багато в чому схожі айванабуговці, але все-таки у кожного із них свій власний шлях, свої унікальні творчі можливості та неповторна манера випису.
Організатори запрошують відвідати колективну виставку молодих художників Південно-Східної України – об’єднання “Айванабугу”.
 

Автор: УВІП