https://moyagazeta.com/

Національної спілки художників України у Хмельницькому відзначила своє 20-річчя

Від імені міського голови Сергія Мельника, міської ради та її виконавчого комітету його заступник Віктор Байдич привітав винуватців події з ювілейною датою. “Ваші картини надихають, вчать, примушують думати та аналізувати. Вони по-своєму – унікальні і неповторні, насичені національним колоритом. У ваших творах відчувається глибоке подільське коріння”, – наголосив заступник міського голови.

Відповідно до розпорядження міського голови Віктор Байдич вручив Почесні грамоти та пам’ятні подарунки:
– Коваленку Леоніду Вікторовичу – члену Національної спілки художників України;
– Карвасарному Володимиру Івановичу – члену Національної спілки художників України;
– Скорупській Олені Василівні – Заслуженому художнику України, члену Національної спілки художників України.

Відзнак міського голови вони удостоєні за багаторічну, сумлінну і плідну працю, активну виставкову діяльність, вагомий особистий внесок у розвиток національного образотворчого мистецтва та з нагоди 20-річчя створення Хмельницької обласної організації Національної спілки художників України.
З визначним ювілеєм членів Спілки художників також вітали відомі митці і мистецтвознавці нашого міста, друзі та численні поціновувачі образотворчого мистецтва.

В експозиції представлено понад 60 творчих робіт майже 40 художників Хмельниччини, знаних не тільки в Україні, а й далеко за її межами, а саме: Михайла Андрійчука, Олени Скорупської, Олександра Гуменчука, Володимира Корнєва та багатьох інших.
 

Автор: УВІП