https://moyagazeta.com/

Конкурс краси і грації в Хмельницькому інституті соціальних технологій

Протягом двох годин дівчата тішили глядачів різноманітними танцями, історіями кохання. Тематикою цьогорічного конкурсу була навколосвітня подорож. Дівчата демонстрували свої здібності і таланти у візитівці, конкурсі талантів, змаганні на ерудицію та під час весільного балу.

Завданням візитівки було представлення однієї з відомих жінок світу.
Романова Вікторія, студентка 1-го курсу напряму підготовки «Здоров’я людини», представила глядачам величну Нефертіті і виконала єгипетський танець.
Ціпко Марія, студентка 3-го курсу напряму підготовки «Психологія», своїми білими кучерями та красивим голосом нагадала нам знамениту Мерилін Монро.
Студентка 1-го курсу напряму підготовки «Соціальна робота» Урода Наталя постала в образі Барбари Брильської, розповівши історію її життя польською та англійською мовами.
Її однокурсниця Горуха Любов занурила глядачів у світ неймовірного кохання, обравши образ богині Афродіти та поєднавши в єдине ціле два самотні серця за допомогою Амура та його чарівних стріл.
Гуцалюк Юлія, студентка 2-го курсу напряму підготовки «Правознавство», нагадала всім історію нашої України та з’явилась в образі однієї із легендарних засновниць Києва – Либіді.
Першокурсниця Матвійчук Ольга, майбутній юрист, виконала надзвичайно красиву пісню французької співачки Патрисії Каас, тим самим наблизивши всіх присутніх до романтичного Парижу.
Протягом усього дійства глядачі мали можливість побувати на Гавайських островах і побачити справжній танок їх жителів; в українському селі, де дівчата пригадували наші рідні звичаї і традиції; на молодіжній вечірці в одній із європейських країн; в Індії – дівчата продемонстрували традиційний жіночий танок у сарі та нагадали старшому поколінню про незабутні індійські фільми.

Оцінювали дівочу красу лише чоловіки, які виступали і спонсорами даного конкурсу:
– Ректор Хмельницького інституту соціальних технологій Чайковський Михайло Євгенович;
– Генеральний директор Хмельницького обласного об’єднання «Хмельницькі теплові мережі» Шаповал Микола Костянтинович;
– Голова Асоціації Хмельницьких ринків Таратасюк Валерій Романович;
– Начальник відділу по роботі з персоналом Національної академії державної прикордонної служби імені Б.Хмельницького Атаманчук Яків Іванович;
– Завідувач кафедри фінансів і кредиту Хмельницького інституту соціальних технологій Університету «Україна» Дражниця Сергій Анатолійович.

Оголошення номінацій та вручення нагород здійснював Михайло Чайковський. Серед красунь інституту було обрано «Міс ХІСТ 2012» – Гуцалюк Юлію, яка, на думку журі, найкраще проявила свою креативність під час виконання конкурсних завдань. Титул «Віце-міс 2012» отримала першокурсниця Урода Наталія, яка полонила журі своєю запалюючою бальною композицією та знанням іноземних мов. До того ж Наталія отримала ще титул «Міс глядацьких симпатій».

«Я була однією з присутніх в залі і скажу вам відверто – це було надзвичайно красиве видовище. Цікаво було спостерігати за присутніми, які з усіх сил старались підтримати дівчат: одні робили плакати з іменами учасниць, інші підтримували красунь бурхливими оплесками» – ділиться своїми враженнями першокурсниця Зінщук Анжела.
Звісно, було чимало інших номінацій: титули «Міс фото» та «Міс талант» виборола майбутній психолог Марія Ціпко, яка полонила журі та глядачів грою на роялі; «Міс модель» – Вікторія Романова, «Міс романтичність» – Ольга Матвійчук, «Міс грація» – Любов Горуха.

Усі учасники проекту отримали чимало подарунків від спонсорів конкурсу. Найбільш суттєвим виявився подарунок від навчального закладу, в якому здобувають освіту дівчата – знижка в оплаті за навчання.