https://moyagazeta.com/

КНУКіМ ЕVOLUTION! КНУКіМ НОВА ЕНЕРГІЯ!

Потрапивши на територію університету, нові студенти та їх батьки були приємно вражені ландшафтним дизайном з символікою КНУКіМ, а переступивши поріг навчального закладу, нещодавні абітурієнти одразу потрапили у святкову атмосферу. Гірлянди з різнокольорових кульок, приємна музика, квіти…

Викладачі з радісними та щирими усмішками зустрічали кожного з них. Перша лекція: «Україна – незалежна держава» дала змогу студентам та викладачам познайомитися ближче, дізнатися, яким вони бачать майбутнє України. Незабутні враження залишилися після презентації нових лабораторій (а їх в університеті аж 10), оснащених інноваційними та мультимедійними технологіями, що надає можливість майбутнім професіоналам на практиці опановувати теоретичні знання.

На перервах між парами студентів чекав святковий мікс оригінальної інтерпретації Beet Boxом сучасних хітів, брейкданс, фотосесії, бодіарт, moto-party столицею з прапорами КНУКіМ і багато інших цікавинок.
Після побаченого студентів-першокурсників перехоплювали емоції, і вони радо ділилися ними:

Тетяна Весельська – дизайнер середовища, (м. Житомир)
«Я дуже рада, що вступила саме сюди. Тут все для студентів, можна не тільки навчатися, а й прийти відпочити, посидіти в кафе. І для спілкування знайти тих, з ким дійсно буде цікаво. Я впевнена – у нас знайдуться спільні теми не тільки у колі дизайнерів, але й серед студентів інших спеціальностей, бо в університеті культури їх дуже багато».

Петро Шликов – тележурналіст, диктор та ведучий телепрограмм, (м. Івано-Франківськ)
«КНУКіМ – кращий університет України, університет високого рівня. Тут така атмосфера! Відчуваю таку енергетику! Хочеться постійно повертатися і повертатися. Не так давно я брав участь у телешоу: «Майдан’s», «Фабрика-4», «Народна зірка», «Карооке на майдані». І хоча я тільки на першому курсі, вже знаю, що буду працювати на Новому телеканалі. Гадаю, ми самі повинні розвивати свій талант і втілювати в життя власні проекти, а викладачі лише підтримувати і допомагати нам».

Анастасія Строкач – менеджер шоу-бізнесу, (с. Плоске Київської обл.)
«В КНУКіМ найкраще ставлення до студентів. Лише в цьому навчальному закладі запитують, про що ми мріємо, про власні творчі здобутки, переконання. Взагалі, я вступила одразу до чотирьох вузів: до університету ім. Т. Г. Шевченка, університету ім. Грінченка на бюджет, до Торгово-економічного, але навчатися вирішила в КНУКіМ – через те, що хочу себе присвятити мистецтву, організації заходів та свят».

Інна Майстренко – юрист, (м. Ічня Чернігівської обл.)
«Тут класно, весело, завжди гарно приймають. У нас сьогодні була перша лекція, яку присвятили Україні, традиціям нашого народу. Мені дуже сподобалося. Я свідомо обрала свій фах і з нетерпінням чекаю продовження та подальшого знайомства з викладачами».
Євген Мартинов – режисер естради та масових свят (м. Павлоград Дніпропетровської обл.)
«В університеті культури краще, ніж я очікував! Стільки цікавих і яскравих людей, що не занудьгуєш! Біля університету, в коридорах закладу, не кажучи про аудиторії, постійно танцюють, співають, готують театральні капусники. Відчуття таке надзвичайне – все тільки починається».

Іванна Сень – стиліст-перукар (м. Херсон)
«Університет сяє! Враження чудові, все добре! Ще не з усіма викладачами та однокурсниками познайомилася, але з багатьма цікаво і приємно спілкуватися. Скоріше б починалися лекції, бо хочеться на практиці спробувати себе, як професійний перукар».

Тетяна Ілляш – режисер естради та масових свят (м. Хмельницький)
«Перед початком свята нас познайомили з викладачами. Михайло Михайлович зібрав усіх за круглим столом, що було для всіх неочікуваним та незвичайним, і особисто привітав з Днем знань! Запитував про наші творчі мрії і плани. Все так по-справжньому, відверто. Усі мої однокурсники дуже задоволені. Тепер я точно знаю, що слоган «Студента потрібно любити» в КНУКіМ працює!»

О 18:00 розпочалося грандіозне дійство за участі зірок української естради – випускників та студентів Університету культури «КНУКіМ ЕVOLUTION! КНУКіМ НОВА ЕНЕРГІЯ!». Зі словами привітань урочисту частину свята розпочали: ректор Київського національного університету культури і мистецтв, народний артист України, професор Михайло Поплавський, міністр культури і туризму України Михайло Кулиняк, Герой України, народна артистка України, професор Київського національного університету культури і мистецтв Ніна Матвієнко.

Михайло Поплавський:
«Дорогі друзі! Мені дуже приємно поздоровити вас з цим прекрасним святом – Днем знань. Бажаю вам, щоб у вашій душі завжди була весна. Любові, віри і надії! Ми все зробимо, щоб студентські роки стали для вас незабутніми, щоб ви завжди були в зоні комфорту Київського національного університету культури і мистецтв. Здоров’я, оптимізму, віри в завтрашній день та шаленого студентського кохання!»
Михайло Кулиняк:
«Шановні друзі, колеги! Я хочу щиро привітати Вас з цим визначним для вас днем – Днем Знань – 1-го вересня. Перший курс, який прийшов сюди, дуже добре розуміє, що пора дитинства закінчилась і настала пора становлення кожного з вас як особистостей – державних представників сфери культури. Я хочу побажати вам у цей день, щоб жодного дня навчання в університеті не було втрачено. Зараз ви маєте саме той час, коли ви набудете ті знання, які знадобляться у всьому вашому житті. Несіть гордо звання працівника культури і випускника цього вузу. Щиро вітаю з Днем Знань – 1-го вересня!»

Ніна Матвієнко:
«Доброго вечора, моя Україно! Вітаю усіх наших студентів, весь наш молодняк! Пам’ятайте, любі мої, якого ви роду, звідки йдуть ваші корені. Будьте вільними і відданими своєму народу, своїй Україні!»
Після настанов та побажань поважних гостей, відбулася театралізована посвята першокурсників у студентство, де старшокурсники в жартівливій формі поділилися досвідом студентського життя та урочисто вручили Студентський квиток Київського національного університету культури і мистецтв.

Щоб привітати студентів з початком навчального року, на шоу завітали найпопулярніші артисти України (більшість з них студенти та випускники КНУКіМ) і Росії: Брати Борисенки, Гайтана, Петро Чорний, Катерина Бужинська, Андрій Князь, Таня Царик, Петро Дмитриченко, Наталя Валевська, Олексій Матіас, Анжеліка Рудницька, Олексій Кузнєцов, Антоніна Матвієнко, ЕL Кравчук, Дмитро Коляденко, Борис Апрель, Володимир Рибчук і Олександр Павлік, Олександр Кривошапко, Віталій Козловський, Камалія, гурти: «Скай», «Юркеш», «Рвані міхи», «Real-O», «ДіО.Фільми», Дантес і Олійник та гість із Москви Євгеній Кемеровський.

Фінальним акордом свята став Гімн університету у виконанні Микити Вишні та всіх студентів Київського національного університету культури і мистецтв під незабутній святковий феєрверк, який символізував народження Нових Зірок України.