https://moyagazeta.com/

У Хмельницькому зібралися педагоги з різних куточків України

Педагоги з різних куточків України працюватимуть протягом 12-13 квітня. Учасників конференції привітав міський голова Сергій Мельник. Він побажав науковцям та педагогам цікавої дискусії та плідних результатів роботи протягом двох днів.

„Толерантність дасть змогу педагогам почути учня. За часи Радянського Союзу, за ці 70 років, в нас склалася система виховання, яка суттєво відрізняється від західної. І в цьому мали змогу переконатися педагоги, які обмінювалися досвідом із колегами із міст-побратимів в інших країнах”, – сказав Сергій Іванович.

У другий день роботи конференції її часники зможуть ознайомитися із досвідом науково-дослідної та експериментальної роботи педагогічного колективу гімназії №2 м. Хмельницького за темою “Створення моделі школи толерантності”. Отриманий хмельницькими вчителями досвід підтверджує актуальність досліджуваної проблеми, засвідчує, що реалізація програми науково-дослідної та експериментальної роботи забезпечує формування інтелектуального потенціалу особистості, утвердження гуманістичних цінностей, толерантності.

Автор: УВІП